• Test Text
  • 12 van pagina 13

  • Programma
    DatumTijdWedstrijd
    24 feb.09:00J09-1 - J09
    24 feb.09:00WSV J09 - Jisp
    25 feb.11:30WSV 1930 2 - AFC 34 2
    25 feb.11:30Volendam (rkav) VR1 - WSV 1930 VR1
    25 feb.12:00GSV 45+1 - WSV 1930 45+1
    25 feb.12:00HSV 6 - WSV 1930 4
    25 feb.14:00Alcmaria Victrix 1 - WSV 1930 1
    28 feb.20:00WSV 1930 JO17-1 - Hercules Zaandam sc JO17-1
    2 mrt.08:30WSV 1930 JO11-1 - ADO '20 JO11-3
    2 mrt.08:30WSV 1930 JO8-1 - Fortuna Wormerveer sv JO8-3
    2 mrt.08:30WSV 1930 JO9-4 - Beemster JO9-4JM
    2 mrt.08:30WSV 1930 JO9-2 - ZCFC JO9-1
    2 mrt.08:30WSV 1930 JO9-1 - RCZ JO9-1
    2 mrt.08:30DZS JO12-1 JM - WSV 1930 JO12-2
    2 mrt.08:45Sporting Krommenie JO8-4 - WSV 1930 JO8-2
    2 mrt.09:30ODIN 59 JO10-5 - WSV 1930 JO10-4
    2 mrt.09:45SVA JO11-5 - WSV 1930 JO11-2
    2 mrt.09:45ADO '20 JO10-2 - WSV 1930 JO10-1
    2 mrt.10:00KFC JO12-3 - WSV 1930 JO12-3
    2 mrt.10:00WBSV JO16-1JM - WSV 1930 JO16-2
    2 mrt.10:30WSV 1930 JO12-1 - Hercules Zaandam sc JO12-2
    2 mrt.10:30WSV 1930 JO13-2 - SDZ JO13-5
    2 mrt.10:30WSV 1930 MO15-1 - Beemster MO15-1 (9-tal)
    2 mrt.10:30Sporting Krommenie JO10-3 - WSV 1930 JO10-3
    2 mrt.10:30Dijk De asv JO13-4 - WSV 1930 JO13-1
    2 mrt.11:00SDZ JO9-7 - WSV 1930 JO9-3
    2 mrt.11:00Castricum FC JO15-1 - WSV 1930 JO15-1
    2 mrt.12:00WSV 1930 JO16-1 - NFC JO16-1
    2 mrt.12:00WSV 1930 MO15-2 - Spirit 30 (SC) MO15-2
    2 mrt.13:30Ilpendam JO15-1 - WSV 1930 JO15-2
    2 mrt.14:00WSV 1930 2 - ZCFC 7
    2 mrt.14:00WSV 1930 MO20-1 - ZOB MO20-2
    2 mrt.14:00WSV 1930 JO17-1 - DCG Rksv JO17-1
    2 mrt.15:35WSV 1930 G1 - Zwaluwen 30 HCSV G1
    3 mrt.11:00WSV 1930 VR1 - Antibarbari VR1
    3 mrt.11:00WSV 1930 VR2 - Alcmaria Victrix VR1
    3 mrt.11:00JVC 2 - WSV 1930 2
    3 mrt.11:00SSV 45+1 - WSV 1930 45+1
    3 mrt.12:00Saenden 3 - WSV 1930 4
    3 mrt.12:00Ilpendam 3 - WSV 1930 5
    3 mrt.14:00WSV 1930 1 - Hercules Zaandam sc 1
    3 mrt.14:00WSV 1930 3 - Dynamo 2
    8 mrt.20:00WBSV VR18+1 - WSV 1930 VR18+1
    8 mrt.20:30WSV 1930 VR18+1 - ZCFC VR18+1
    8 mrt.20:30Sporting Krommenie 35+1 - WSV 1930 35+1
    8 mrt.21:00WSV 1930 35+1 - SVA 35+1
    8 mrt.21:00Zaandijk VR18+1 - WSV 1930 VR18+1
    8 mrt.22:30Purmerend 35+3 - WSV 1930 35+1
    9 mrt.08:30WSV 1930 JO11-2 - DEM (RKVV) JO11-6
    9 mrt.08:30WSV 1930 JO10-4 - Zaandijk JO10-3
    9 mrt.08:30WSV 1930 JO10-1 - RCZ JO10-1
    9 mrt.08:30WSV 1930 JO9-3 - Volendam (rkav) JO9-12JM
    9 mrt.08:30WSV 1930 JO9-4 - ADO '20 JO9-4
    9 mrt.08:30SVA JO11-3 - WSV 1930 JO11-1
    9 mrt.08:30Westzaan JO10-1 - WSV 1930 JO10-2
    9 mrt.08:45Purmerend JO9-5JM - WSV 1930 JO9-2
    9 mrt.09:00ADO '20 JO12-2 - WSV 1930 JO12-3
    9 mrt.09:00Purmerend JO13-4 - WSV 1930 JO13-2
    9 mrt.09:30Rijp (de) JO8-1 - WSV 1930 JO8-1
    9 mrt.10:00WSV 30 MO13-1 - KSV MO13-2
    9 mrt.10:00KFC JO10-4 - WSV 1930 JO10-3
    9 mrt.10:00Saenden JO8-1 - WSV 1930 JO8-2
    9 mrt.10:30WSV 1930 JO12-1 - RCZ JO12-1
    9 mrt.10:30WSV 1930 JO12-2 - Rijp (de) JO12-2
    9 mrt.10:30WSV 1930 JO13-1 - IVV JO13-1
    9 mrt.11:00Sporting Andijk MO15-1 - WSV 1930 MO15-2
    9 mrt.11:15WSV 1930 JO16-2 - Muiden sc. JO16-2
    9 mrt.12:00WSV 1930 JO15-2 - SDW JO15-1
    9 mrt.12:00WSV 1930 MO17-1 - Purmerend MO17-2
    9 mrt.12:00Volendam (rkav) MO15-4 - WSV 1930 MO15-1
    9 mrt.12:00Volendam (rkav) JO17-2 - WSV 1930 JO17-1
    9 mrt.12:00Waterloo G1 - WSV 1930 G1
    9 mrt.13:00ZVC '22 3 - WSV 1930 2
    9 mrt.14:00WSV 1930 JO15-1 - KFC JO15-2
    9 mrt.14:30Hercules Zaandam sc JO16-1 - WSV 1930 JO16-1
    9 mrt.16:00Monnickendam MO20-1 - WSV 1930 MO20-1
    10 mrt.11:00WSV 1930 4 - Alcmaria Victrix 5
    10 mrt.11:00Hillegom sv VR1 - WSV 1930 VR1
    10 mrt.11:30WSV 1930 2 - V.V. Bergen 2
    10 mrt.11:30KSV VR1 - WSV 1930 VR2
    10 mrt.11:30RKEDO 2 - WSV 1930 3
    10 mrt.12:00Alcmaria Victrix 45+1 - WSV 1930 45+1
    10 mrt.13:00WSV 1930 5 - Volendam (rkav) 3
    10 mrt.14:00RKEDO 1 - WSV 1930 1

    Compleet programma

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide