• Test Text
  • Programma
    DatumTijdWedstrijd
    16 nov.08:30WSV 1930 JO8-2 - Beemster JO8-2
    16 nov.08:30WSV 1930 JO10-2 - KFC JO10-4
    16 nov.08:30WSV 1930 JO9-3 - Jisp, JO9-1G
    16 nov.08:30WSV 1930 JO10-3 - Westzaan JO10-1
    16 nov.AFGELASTForesters (de) JO8-2 - WSV 1930 JO8-1
    16 nov.08:30Marken sv. JO10-1 - WSV 1930 JO10-1
    16 nov.08:45RCZ JO12-3 - WSV 1930 JO12-4
    16 nov.09:30WSV 1930 JO12-2 - ODIN 59 JO12-3
    16 nov.09:45WSV 1930 JO11-2 - Purmersteijn JO11-3
    16 nov.09:45WSV 1930 JO11-3 - Zaandijk JO11-1
    16 nov.09:45Fortuna Wormerveer sv JO9-2 - WSV 1930 JO9-1
    16 nov.10:00WSV 1930 JO9-2 - Swift, JO9-7M
    16 nov.10:00Wieringermeer MO11-1 - WSV 1930 MO11-1
    16 nov.10:00KFC JO12-1 - WSV 1930 JO12-1
    16 nov.11:00WSV 1930 JO13-1 - Volendam (rkav) JO13-3
    16 nov.11:00WSV 1930 JO13-2 - SVA JO13-3
    16 nov.11:15WSV 1930 MO15-1 - Zeeburgia avv MO15-1
    16 nov.11:15Hercules Zaandam sc JO11-1 - WSV 1930 JO11-1
    16 nov.11:45Fortuna Wormerveer sv JO14-3 - WSV 1930 JO14-2
    16 nov.12:30WSV 1930 JO15-1 - DSOV JO15-1
    16 nov.12:30SDZ MO17-2 - WSV 1930 MO17-1
    16 nov.12:30ST VV Egmond JO14-1 - WSV 1930 JO14-1
    16 nov.12:45Fortuna Wormerveer sv JO12-3 - WSV 1930 JO12-3
    16 nov.12:50WSV 1930 G1 - FC Uitgeest G1
    16 nov.13:00Meteoor De sv. MO13-2 - WSV 1930 MO13-1
    16 nov.14:00Rijp (de) MO19-1 - WSV 1930 MO19-1
    16 nov.14:10WSV 1930 JO17-1 - RODA '23 Rksv JO17-2
    16 nov.14:20WSV 1930 JO19-3 - Jong Hercules JO19-1
    16 nov.14:25Castricum FC JO19-2 - WSV 1930 JO19-2
    16 nov.14:30FC Uitgeest JO17-4 - WSV 1930 JO17-3
    16 nov.14:45ADO '20 JO17-2 - WSV 1930 JO17-2
    16 nov.16:15WSV 1930 JO19-1 - ODIN 59 JO19-1
    17 nov.10:00WSV 1930 45+1 - SVIJ 45+1
    17 nov.12:00WSV 1930 6 - De Wherevogels 5
    17 nov.12:00Volendam (rkav) 4 - WSV 1930 3
    17 nov.12:00Zaandijk 2 - WSV 1930 2
    17 nov.14:00WSV 1930 VR3 - Ilpendam VR1
    17 nov.14:00WSV 1930 VR2 - SDZ VR2
    17 nov.14:00Heemstede hfc 1 - WSV 1930 1
    23 nov.08:30WSV 1930 MO11-1 - Purmerland MO11-1
    23 nov.08:30WSV 1930 JO9-1 - SDOB JO9-1
    23 nov.08:30WSV 1930 JO8-1 - KFC JO8-2
    23 nov.08:30WSV 1930 JO11-1 - Assendelft JO11-1
    23 nov.08:30WSV 1930 JO10-1 - Castricum FC JO10-1
    23 nov.08:30Kadoelen sv. MO15-4 - WSV 1930 MO15-2
    23 nov.08:30Westzaan JO8-1 - WSV 1930 JO8-2
    23 nov.08:45RCZ JO9-5 - WSV 1930 JO9-2
    23 nov.09:00Zaandijk JO11-2 - WSV 1930 JO11-2
    23 nov.09:00Sporting Krommenie JO10-6 - WSV 1930 JO10-3
    23 nov.09:45WSV 1930 JO12-3 - SVA JO12-5
    23 nov.09:45WSV 1930 JO12-1 - Sporting Krommenie JO12-2
    23 nov.10:00WSV 1930 JO14-2 - Purmersteijn JO14-2
    23 nov.10:00Saenden JO13-1 - WSV 1930 JO13-2
    23 nov.10:00FC Uitgeest JO10-4 - WSV 1930 JO10-2
    23 nov.10:30Beemster JO9-2 - WSV 1930 JO9-3
    23 nov.10:30Zaandijk JO12-2 - WSV 1930 JO12-4
    23 nov.11:10WSV 1930 MO15-1 - SDZ MO15-1
    23 nov.11:30Bloemendaal JO19-1 - WSV 1930 JO19-1
    23 nov.11:40WSV 1930 MO13-1 - SDZ MO13-2
    23 nov.12:00Volendam (rkav) JO17-2 - WSV 1930 JO17-2
    23 nov.12:00FC Uitgeest JO12-2 - WSV 1930 JO12-2
    23 nov.12:15Fortuna Wormerveer sv JO11-4 - WSV 1930 JO11-3
    23 nov.12:30Purmersteijn MO17-1 - WSV 1930 MO17-1
    23 nov.12:45WSV 1930 JO16-1 - Purmerland JO16-1
    23 nov.13:10WSV 1930 JO14-1 - Volendam (rkav) JO14-3
    23 nov.13:15Koninklijke HFC G1 - WSV 1930 G1
    23 nov.13:30Bloemendaal JO15-2 - WSV 1930 JO15-1
    23 nov.14:15KFC JO17-2 - WSV 1930 JO17-1
    23 nov.14:30WSV 1930 JO19-3 - V.V. Bergen JO19-3
    23 nov.14:45WSV 1930 MO19-1 - Jong Holland MO19-1
    23 nov.15:00DSOV JO17-1 - WSV 1930 JO17-3
    24 nov.11:00WSV 1930 4 - Alcmaria Victrix 3
    24 nov.11:00Sporting Krommenie 2 - WSV 1930 2
    24 nov.11:30DEM (RKVV) 3 - WSV 1930 3
    24 nov.12:00WSV 1930 5 - Assendelft 3
    24 nov.14:00WSV 1930 VR3 - Sloterdijk avv. VR1
    24 nov.14:00WSV 1930 VR2 - vv Zwanenburg VR1
    24 nov.14:00KFC VR1 - WSV 1930 VR1
    24 nov.14:30Geel Wit '20 sv. 1 - WSV 1930 1
    27 nov.19:00WSV 1930 JO17-1 - Sporting Krommenie JO17-1
    30 nov.08:30WSV 1930 JO9-2 - Jisp, JO9-1G
    30 nov.08:30WSV 1930 JO9-3 - ZOB JO9-3
    30 nov.08:30WSV 1930 JO10-2 - Sporting Krommenie JO10-2
    30 nov.08:30WSV 1930 JO8-2 - Beemster JO8-3
    30 nov.08:45ODIN 59 JO13-4 - WSV 1930 JO13-1
    30 nov.09:30EVC JO9-1 - WSV 1930 JO9-1
    30 nov.09:45WSV 1930 JO11-3 - Westzaan JO11-2
    30 nov.09:45WSV 1930 JO12-2 - Westzaan JO12-1
    30 nov.09:45WSV 1930 JO12-4 - Sporting Krommenie JO12-5
    30 nov.09:45WSV 1930 JO11-2 - Fortuna Wormerveer sv JO11-3
    30 nov.09:45Always Forward MO11-2 - WSV 1930 MO11-1
    30 nov.10:00Saenden JO12-1 - WSV 1930 JO12-3
    30 nov.10:00ZOB JO10-1 - WSV 1930 JO10-1
    30 nov.10:15De Wherevogels JO8-1 - WSV 1930 JO8-1
    30 nov.10:15FC Zaandam JO10-3 - WSV 1930 JO10-3
    30 nov.10:30Meer De sv. MO13-2 - WSV 1930 MO13-1
    30 nov.10:30RCZ JO12-1 - WSV 1930 JO12-1
    30 nov.11:00FC Uitgeest JO19-2 - WSV 1930 JO19-3
    30 nov.11:15WSV 1930 JO13-2 - ADO '20 JO13-3
    30 nov.11:15WSV 1930 JO14-2 - Foresters (de) JO14-3

    Compleet programma

  • Wedstrijdverslagen

    1 van pagina 3

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide