• Test Text
  • 1 van pagina 2

  • Programma
    DatumTijdWedstrijd
    29 feb.08:30WSV 1930 JO8-2 - Zaanlandia JO8-4
    29 feb.08:30WSV 1930 JO9-2 - Zaanlandia JO9-3
    29 feb.08:30Wsv'30 Allstars 1 - Fortuna W'veer Arsenaal
    29 feb.08:30Wsv'30 Allstars 2 - Osv Smurfen
    29 feb.10:00Wsv'30 JO10-3 - Wsv'30 JO11-3
    29 feb.10:30WSV 1930 JO16-1 - Alliance '22 sv. JO16-3
    29 feb.11:00WSV 1930 JO13-1 - ASC De Volewijckers JO13-2
    29 feb.11:30Zouaven (de) JO13-4 - WSV 1930 JO13-2
    29 feb.12:15WSV 1930 JO15-1 - Bloemendaal JO15-3
    29 feb.12:15Wsv'30 MO 17-1 - Sporting Krommenie MO 17-1
    29 feb.AFGELASTWSV 1930 JO17-2 - Zaanlandia JO17-2
    29 feb.14:00Wsv'30 JO17-1 - Odin JO17-1
    29 feb.14:00Wsv'30 JO19-3 - Wsv'30 JO19-2
    29 feb.14:30KGB MO19-1 - WSV 1930 MO19-1
    29 feb.15:45Wsv'30 JO19-1 - Hollandia JO19-1
    1 mrt.10:00WSV 1930 45+1 - Berkhout 45+1
    1 mrt.11:00WSV 1930 4 - Zeevogels 3
    1 mrt.11:00WSV 1930 VR1 - Alliance '22 sv. VR1
    1 mrt.12:00WSV 1930 6 - De Wherevogels 4
    1 mrt.12:00OFC 2 - WSV 1930 5
    1 mrt.12:00Hercules Zaandam sc 3 - WSV 1930 3
    1 mrt.14:00WSV 1930 VR2 - Saenden VR1
    1 mrt.14:00WSV 1930 VR3 - Rijp (de) VR2
    4 mrt.18:30WSV 1930 MO11-1 - Kadoelen sv. MO11-1
    4 mrt.19:00WSV'30 JO17-1 - Koedijk JO17-1
    7 mrt.08:30WSV 1930 JO8-3 - Hercules Zaandam sc JO8-2
    7 mrt.08:30WSV 1930 JO8-2 - SDZ JO8-7G
    7 mrt.08:30WSV 1930 JO9-1 - RCZ JO9-2
    7 mrt.08:30WSV 1930 JO10-1 - Limmen JO10-1
    7 mrt.08:45Zaanlandia JO8-2 - WSV 1930 JO8-1
    7 mrt.09:30WSV 1930 JO11-3 - Assendelft JO11-2
    7 mrt.09:30WSV 1930 JO11-1 - DEM (RKVV) JO11-2
    7 mrt.09:30WSV 1930 JO12-1 - KGB JO12-1
    7 mrt.09:30Westzaan JO12-1 - WSV 1930 JO12-2
    7 mrt.09:35WSV 1930 JO12-4 - FC Uitgeest JO12-5
    7 mrt.09:35WSV 1930 MO11-1 - Purmerland MO11-1
    7 mrt.09:45KFC JO12-2 - WSV 1930 JO12-3
    7 mrt.10:00SVA JO10-3 - WSV 1930 JO10-3
    7 mrt.10:15Zaanlandia JO11-2 - WSV 1930 JO11-2
    7 mrt.10:15Reiger Boys JO9-8 - WSV 1930 JO9-3
    7 mrt.10:30Purmerend JO13-2 - WSV 1930 JO13-1
    7 mrt.10:30Zaandijk MO15-1 - WSV 1930 MO15-2
    7 mrt.11:00WSV 1930 MO13-1 - WV-HEDW MO13-1
    7 mrt.11:00WSV 1930 JO17-3 - RCZ JO17-1
    7 mrt.11:00FC Zaandam JO9-2 - WSV 1930 JO9-2
    7 mrt.12:30WSV 1930 JO16-1 - DSOV JO16-2
    7 mrt.12:30ST VV Egmond JO14-2 - WSV 1930 JO14-1
    7 mrt.12:45WSV 1930 JO14-2 - DSS JO14-3
    7 mrt.12:45Limmen JO15-1 - WSV 1930 JO15-1
    7 mrt.12:45Limmen MO17-2 - WSV 1930 MO17-1
    7 mrt.13:00Assendelft JO10-2 - WSV 1930 JO10-2
    7 mrt.13:15EVC JO19-1 - WSV 1930 JO19-1
    7 mrt.14:00WSV 1930 JO19-2 - FC Aalsmeer JO19-3
    7 mrt.14:00Bloemendaal G1 - WSV 1930 G1
    7 mrt.14:15WSV 1930 MO19-1 - WBSV MO19-1
    7 mrt.14:15WSV 1930 JO17-2 - FC Uitgeest JO17-3
    7 mrt.16:10WSV 1930 JO17-1 - RODA '23 Rksv JO17-1
    7 mrt.19:00Wsv'30 JO17-1 - Koedijk JO17-1
    8 mrt.10:00SV Rood-Wit Zaanstad 6 - WSV 1930 3
    8 mrt.11:00WSV 1930 4 - Alkmaarsche Boys 4
    8 mrt.11:00WSV 1930 VR1 - Buitenveldert sc. VR3
    8 mrt.11:30Purmerend 2 - WSV 1930 2
    8 mrt.12:45ADO '20 VR2 - WSV 1930 VR2
    8 mrt.14:00WSV 1930 VR3 - Purmerland VR1
    8 mrt.14:00SDOB 2 - WSV 1930 5
    8 mrt.14:00DSS 1 - WSV 1930 1
    14 mrt.08:30WSV 1930 JO8-1 - Sporting Krommenie JO8-2
    14 mrt.08:30WSV 1930 JO9-2 - Spaarnwoude, JO9-1G
    14 mrt.08:30WSV 1930 JO9-3 - Sporting Krommenie JO9-5
    14 mrt.08:30WSV 1930 JO10-3 - Zaandijk JO10-1
    14 mrt.08:30WSV 1930 JO10-2 - Westzaan JO10-1
    14 mrt.08:30KFC JO8-3 - WSV 1930 JO8-2
    14 mrt.08:30Purmerland JO12-3 - WSV 1930 JO12-4
    14 mrt.08:45Always Forward JO12-1 - WSV 1930 JO12-1
    14 mrt.09:00Dijk De asv JO9-5 - WSV 1930 JO9-1
    14 mrt.09:00Zeevogels JO12-2 - WSV 1930 JO12-2
    14 mrt.09:40WSV 1930 JO12-3 - Zaandijk JO12-2
    14 mrt.09:40WSV 1930 JO11-2 - ZOB JO11-2
    14 mrt.09:40WSV 1930 JO13-2 - Purmersteijn JO13-5
    14 mrt.10:15Always Forward MO11-1 - WSV 1930 MO11-1
    14 mrt.10:30RCZ JO10-1 - WSV 1930 JO10-1
    14 mrt.10:45DEM (RKVV) JO8-6 - WSV 1930 JO8-3
    14 mrt.10:45Limmen MO15-1 - WSV 1930 MO15-2
    14 mrt.11:00Meteoor De sv. MO13-2 - WSV 1930 MO13-1
    14 mrt.11:05WSV 1930 MO17-1 - Vitesse 22 MO17-1
    14 mrt.11:10WSV 1930 JO13-1 - De Wherevogels JO13-3
    14 mrt.11:10WSV 1930 JO14-1 - ZOB JO14-1
    14 mrt.11:30RKEDO JO11-1 - WSV 1930 JO11-1
    14 mrt.12:00Alcmaria Victrix JO16-2 - WSV 1930 JO16-1
    14 mrt.12:00Fortuna Wormerveer sv JO11-5 - WSV 1930 JO11-3
    14 mrt.12:30EVC JO17-1 - WSV 1930 JO17-2
    14 mrt.12:30NFC JO14-2 - WSV 1930 JO14-2
    14 mrt.12:35WSV 1930 MO15-1 - Marken sv. MO15-1
    14 mrt.12:45SVA JO17-3 - WSV 1930 JO17-3
    14 mrt.12:55WSV 1930 G1 - De Wherevogels G2
    14 mrt.13:30FC Uitgeest JO17-1 - WSV 1930 JO17-1
    14 mrt.14:15WSV 1930 JO15-1 - EVC JO15-1
    14 mrt.14:15WSV 1930 JO19-3 - ADO '20 JO19-4
    14 mrt.14:30WSV 1930 MO19-1 - Schagen United MO19-2
    14 mrt.14:35Volendam (rkav) JO19-5 - WSV 1930 JO19-2

    Compleet programma

  • Wedstrijdverslagen

    1 van pagina 3

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide