• Test Text
  • 2 van pagina 9

  • Programma
    DatumTijdWedstrijd
    29 jan.08:30WSV 1930 JO8-1 - Fortuna Wormerveer sv JO8-3
    29 jan.08:30WSV 1930 JO9-1 - KFC JO9-2
    29 jan.08:30WSV 1930 JO10-2 - SVA JO10-3
    29 jan.08:30WSV 1930 JO11-1 - Zaanlandia JO11-1
    29 jan.08:30Vitesse 22 JO8-4 - WSV 1930 JO8-3
    29 jan.08:30DEM (RKVV) JO8-2 - WSV 1930 JO8-2
    29 jan.08:30Vitesse 22 JO9-4 - WSV 1930 JO9-2
    29 jan.09:15Fortuna Wormerveer sv JO14-2 - WSV 1930 JO14-1
    29 jan.10:00KFC MO11-2 - WSV 1930 MO11-1
    29 jan.10:30WSV 1930 JO12-2 - Zaandijk JO12-1
    29 jan.10:30WSV 1930 MO13-1 - Meer De sv. MO13-1
    29 jan.10:30WSV 1930 JO13-1 - Kadoelen sv. JO13-1
    29 jan.11:00ADO '20 JO14-3 - WSV 1930 JO14-2
    29 jan.11:15Hercules Zaandam sc JO10-2 - WSV 1930 JO10-1
    29 jan.11:45WSV 1930 JO13-2 - Purmerland JO13-1
    29 jan.12:00WSV 1930 MO15-1 - Foresters (de) MO15-1
    29 jan.12:00WSV 1930 JO15-2 - Beemster JO15-1
    29 jan.12:30ST Medemblik/Opperdoes MO19-1 - WSV 1930 MO19-2
    29 jan.13:00WSV 1930 G1 - Almere FC G1JM
    29 jan.13:00Fortuna Wormerveer sv JO11-3 - WSV 1930 JO11-2
    29 jan.13:10Texel 94 JO16-1 - WSV 1930 JO16-1
    29 jan.14:00WSV 1930 JO18-1 - VVC fc JO18-1
    29 jan.14:00WSV 1930 JO15-1 - De Wherevogels JO15-1
    29 jan.14:30Velsen Rkvv MO19-1 - WSV 1930 MO19-1
    29 jan.16:15WSV 1930 3 - Westzaan 4
    29 jan.16:15WSV 1930 2 - DEM (RKVV) 3
    30 jan.10:00WSV 1930 8 - FC Uitgeest 11
    30 jan.10:30Egmondia 3 - WSV 1930 5
    30 jan.11:30WSV 1930 VR2 - HSV VR1
    30 jan.12:00WSV 1930 3 - DEM (RKVV) 2
    30 jan.12:00RCZ 4 - WSV 1930 6
    30 jan.12:00Rijp (de) 5 - WSV 1930 4
    30 jan.13:00Alcmaria Victrix 45+1 - WSV 1930 45+1
    30 jan.14:00FC Uitgeest 10 - WSV 1930 7
    5 feb.08:30WSV 1930 JO8-2 - ADO '20 JO8-2
    5 feb.08:30WSV 1930 JO8-3 - RCZ, JO8-4JM
    5 feb.08:30WSV 1930 JO9-2 - Jong Holland JO9-5
    5 feb.08:30WSV 1930 JO10-1 - KFC JO10-3
    5 feb.08:30WSV 1930 JO11-2 - Vitesse 22 JO11-4
    5 feb.08:30WSV 1930 MO11-1 - Zeevogels MO11-1
    5 feb.08:30SVA JO12-2 - WSV 1930 JO12-2
    5 feb.10:15Sporting Krommenie JO8-2 - WSV 1930 JO8-1
    5 feb.10:15OSV JO11-1 - WSV 1930 JO11-1
    5 feb.10:30WSV 1930 JO12-1 - Assendelft JO12-1
    5 feb.10:30WSV 1930 MO13-1 - AFC IJburg MO13-2
    5 feb.10:30WSV 1930 JO13-1 - OFC JO13-1
    5 feb.11:00FC Zaandam G1 - WSV 1930 G1
    5 feb.11:30KFC JO10-4 - WSV 1930 JO10-2
    5 feb.11:30SVIJ JO14-1 - WSV 1930 JO14-2
    5 feb.11:45WSV 1930 JO13-2 - DZS JO13-1
    5 feb.11:45ODIN 59 JO9-1 - WSV 1930 JO9-1
    5 feb.12:00WSV 1930 JO16-1 - AFC 34 JO16-3
    5 feb.12:00WSV 1930 MO15-1 - Jong Holland MO15-1
    5 feb.12:15Purmerend JO14-2 - WSV 1930 JO14-1
    5 feb.12:30Castricum FC 6 - WSV 1930 3
    5 feb.13:00WSV 1930 JO15-2 - Oosthuizen JO15-1
    5 feb.13:30OFC JO18-1 - WSV 1930 JO18-1
    5 feb.14:00WSV 1930 MO19-2 - SVA MO19-1
    5 feb.14:00WSV 1930 JO15-1 - RCZ JO15-1
    5 feb.14:00Sporting Krommenie 1 - WSV 1930 1
    5 feb.14:30Terrasvogels 3 - WSV 1930 2
    5 feb.14:45LSVV MO19-1 - WSV 1930 MO19-1
    6 feb.10:00WSV 1930 45+1 - Hoofddorp s.v. 45+1
    6 feb.11:30BSM sv 3 - WSV 1930 8
    6 feb.12:00WSV 1930 5 - FC Uitgeest 4
    6 feb.13:00Velsen Rkvv 6 - WSV 1930 3
    6 feb.14:00WSV 1930 7 - Limmen 7
    6 feb.14:00WSV 1930 6 - Purmersteijn 3
    6 feb.14:00Sporting Krommenie 1 - WSV 1930 1
    6 feb.14:00Medemblik FC VR1 - WSV 1930 VR1
    6 feb.14:00Oosthuizen VR1 - WSV 1930 VR2

    Compleet programma

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide