Contact
Contact
Bestuur
Commissies
Senioren
Jeugdzaken
Dames \ Meiden
G-Voetbal
Fysiotherapie
Sponsoren
Vertrouwenscontactpersoon
Verenigingsinfo
Verenigingsinfo
WSV1930
Adres/locatie
Privacy verklaring
Statuten, Regels en richtlijnen
Vacatures
Ledenadministratie
Aanmeldingsformulier
Informatie nieuwe leden
Overzicht contributie
Contributie-inning
Contributie Reglement
Rekeningnummers
Verenigingsagenda
Oud papier
Sponsoring
SponsorClicks
Vomar
Veilig Sport Klimaat
Fysiotherapie
Kantine-/bestuursdienst
Kantine-/bestuursdienst
Overzicht alle diensten
Inschrijven
Lief en Leed
Voetbalschool
Club Webshop
Contact
+
Contact
Bestuur
Commissies
Senioren
Jeugdzaken
Dames \ Meiden
G-Voetbal
Fysiotherapie
Sponsoren
Vertrouwenscontactpersoon
Verenigingsinfo
+
Verenigingsinfo
WSV1930
+
Adres/locatie
Privacy verklaring
Statuten, Regels en richtlijnen
Vacatures
Ledenadministratie
+
Aanmeldingsformulier
Informatie nieuwe leden
Overzicht contributie
Contributie-inning
Contributie Reglement
Rekeningnummers
Verenigingsagenda
Oud papier
Sponsoring
+
Sponsoring
SponsorClicks
Vomar
Veilig Sport Klimaat
Fysiotherapie
Kantine-/bestuursdienst
+
Kantine-/bestuursdienst
Overzicht alle diensten
Inschrijven
Lief en Leed
Voetbalschool
Club Webshop
Test Text
Home
Wedstrijdzaken
Afgelastingen
Programma Thuis
Programma Compleet
Scheidsrechteraanstellingen
Uitslagen
Richtlijnen kunstgras
Toernooien
Schoolvoetbal
Teams
Mannen
WSV 1930 1 - Zondag
WSV 1930 1 - Zaterdag
WSV 1930 2 - Zondag
WSV 1930 2 - Zaterdag
WSV 1930 3 - Zondag
WSV 1930 3 - Zaterdag
WSV 1930 4 - Zondag
WSV 1930 5 - Zondag
WSV 1930 6 - Zondag
WSV 1930 7 - Zondag
WSV 1930 8 - Zondag
WSV 1930 45+1 - Zondag
Vrouwen
WSV 1930 VR1 - Zondag
WSV 1930 VR2 - Zondag
Jongens
WSV 1930 JO18-1
WSV 1930 JO16-1
WSV 1930 JO15-1
WSV 1930 JO15-2
WSV 1930 JO14-1
WSV 1930 JO14-2
WSV 1930 JO13-1
WSV 1930 JO13-2
WSV 1930 JO12-1
WSV 1930 JO12-2
WSV 1930 JO11-1
WSV 1930 JO11-2
WSV 1930 JO10-1
WSV 1930 JO10-2
WSV 1930 JO9-1
WSV 1930 JO9-2
WSV 1930 JO8-1
WSV 1930 JO8-2
WSV 1930 JO7
Meiden
WSV 1930 MO19-1
WSV 1930 MO19-2
WSV 1930 MO17-1
WSV 1930 MO15-1
WSV 1930 MO15-2
WSV 1930 MO13-1
WSV 1930 MO11-1
G-voetbal
WSV 1930 G1
Trainen
Zaalvoetbal
Home
Wedstrijdzaken
+
Afgelastingen
Programma Thuis
Programma Compleet
Scheidsrechteraanstellingen
Uitslagen
Richtlijnen kunstgras
Toernooien
Schoolvoetbal
Teams
+
Mannen
+
WSV 1930 1 - Zondag
WSV 1930 1 - Zaterdag
WSV 1930 2 - Zondag
WSV 1930 2 - Zaterdag
WSV 1930 3 - Zondag
WSV 1930 3 - Zaterdag
WSV 1930 4 - Zondag
WSV 1930 5 - Zondag
WSV 1930 6 - Zondag
WSV 1930 7 - Zondag
WSV 1930 8 - Zondag
WSV 1930 45+1 - Zondag
Vrouwen
+
WSV 1930 VR1 - Zondag
WSV 1930 VR2 - Zondag
Jongens
+
WSV 1930 JO18-1
WSV 1930 JO16-1
WSV 1930 JO15-1
WSV 1930 JO15-2
WSV 1930 JO14-1
WSV 1930 JO14-2
WSV 1930 JO13-1
WSV 1930 JO13-2
WSV 1930 JO12-1
WSV 1930 JO12-2
WSV 1930 JO11-1
WSV 1930 JO11-2
WSV 1930 JO10-1
WSV 1930 JO10-2
WSV 1930 JO9-1
WSV 1930 JO9-2
WSV 1930 JO8-1
WSV 1930 JO8-2
WSV 1930 JO7
Meiden
+
WSV 1930 MO19-1
WSV 1930 MO19-2
WSV 1930 MO17-1
WSV 1930 MO15-1
WSV 1930 MO15-2
WSV 1930 MO13-1
WSV 1930 MO11-1
G-voetbal
+
WSV 1930 G1
Trainen
Zaalvoetbal
Bestuurskwestie en oproep Algemene Ledenvergadering
Maandnieuws Bestuur: januari 2023
Maandnieuws Bestuur: december 2022
Maandnieuws Bestuur: november 2022
2 van pagina 13
43 van pagina 42
Programma
Datum
Tijd
Wedstrijd
29 mrt.
19:00
Spirit 30 (SC) MO15-2 - WSV 1930 MO15-2
30 mrt.
13:00
Dynamo MO15-1 - WSV 1930 MO15-2
5 apr.
20:00
WSV 1930 35+1 - Purmerend 35+3
5 apr.
20:30
SVA 35+1 - WSV 1930 35+1
5 apr.
21:00
WSV 1930 35+1 - Sporting Krommenie 35+1
6 apr.
08:30
WSV 1930 JO8-2 - Sporting Krommenie JO8-4
6 apr.
08:30
WSV 1930 JO9-2 - SV Rood-Wit Zaanstad JO9-1
6 apr.
08:30
WSV 1930 JO12-3 - Sporting Krommenie JO12-2
6 apr.
08:30
WSV 1930 JO11-1 - RCZ JO11-1
6 apr.
08:30
WSV 1930 JO10-2 - Fortuna Wormerveer sv JO10-2
6 apr.
08:30
WSV 1930 JO10-1 - KFC JO10-2
6 apr.
08:30
ZVC '22 JO8-1 - WSV 1930 JO8-1
6 apr.
08:30
KFC JO10-4 - WSV 1930 JO10-3
6 apr.
08:45
RCZ JO9-1 - WSV 1930 JO9-1
6 apr.
09:00
Zaandijk JO9-3 - WSV 1930 JO9-4
6 apr.
09:00
Sporting Krommenie JO10-4 - WSV 1930 JO10-4
6 apr.
10:00
Sporting Krommenie JO9-6 - WSV 1930 JO9-3
6 apr.
10:15
ZOB JO11-4 - WSV 1930 JO11-2
6 apr.
10:30
WSV 1930 MO15-1 - Rijp (de) MO15-1 (9-tal)
6 apr.
10:30
WSV 1930 JO16-2 - ADO '20 JO16-3
6 apr.
10:30
WSV 1930 JO13-1 - Purmerend JO13-3
6 apr.
11:00
Hercules Zaandam sc JO12-4 - WSV 1930 JO12-2
6 apr.
11:30
Winkel MO13-1 - WSV 30 MO13-1
6 apr.
11:45
KFC JO13-4 - WSV 1930 JO13-2
6 apr.
12:00
WSV 1930 MO15-2 - Purmerend MO15-3
6 apr.
12:00
WSV 1930 JO16-1 - Velsenoord FC JO16-1
6 apr.
12:00
VEW JO15-1 - WSV 1930 JO15-2
6 apr.
12:05
WSV 1930 JO12-1 - SVA JO12-2
6 apr.
12:30
Sporting Krommenie JO15-1 - WSV 1930 JO15-1
6 apr.
13:00
WSV 1930 G1 - Waterloo G1
6 apr.
14:00
WSV 1930 2 - ZCFC 6
6 apr.
14:00
WSV 1930 JO17-1 - AFC IJburg JO17-1
6 apr.
14:20
WSV 1930 MO20-1 - Kadoelen sv. MO20-4
6 apr.
15:00
KSV MO17-2 - WSV 1930 MO17-1
7 apr.
10:00
WSV 1930 45+1 - RKEDO 45+1
7 apr.
11:00
WSV 1930 4 - Sporting Krommenie 3
7 apr.
11:00
SSA-SJO VV Egmond VR1 - WSV 1930 VR2
7 apr.
11:15
DWOW VR1 - WSV 1930 VR1
7 apr.
11:15
Vitesse 22 4 - WSV 1930 3
7 apr.
11:30
WSV 1930 2 - Limmen 2
7 apr.
13:00
WSV 1930 5 - Purmerend 3
7 apr.
14:00
WSV 1930 6 - Vitesse 22 12
7 apr.
14:00
Limmen 1 - WSV 1930 1
9 apr.
19:00
WSV MO23 - SC Buitenveldert MO23
11 apr.
20:30
WSV 1930 5 - Hercules Zaandam sc 5
13 apr.
08:30
WSV 1930 JO8-1 - SVA JO8-2
13 apr.
08:30
WSV 1930 JO9-3 - ODIN 59 JO9-9
13 apr.
08:30
WSV 1930 JO9-4 - FC Uitgeest JO9-5
13 apr.
08:30
WSV 1930 JO9-1 - ZVC '22 JO9-1
13 apr.
08:30
WSV 1930 JO11-2 - Hercules Zaandam sc JO11-4
13 apr.
08:30
WSV 1930 JO10-3 - Fortuna Wormerveer sv JO10-4
13 apr.
08:30
WSV 1930 JO10-4 - KFC JO10-5
13 apr.
08:30
OSV MO8-1 - WSV 1930 JO8-2
13 apr.
09:00
TOB Rksv JO11-1 - WSV 1930 JO11-1
13 apr.
09:30
ZVC '22 JO9-3 - WSV 1930 JO9-2
13 apr.
10:00
WSV 30 MO13-1 - Medemblik FC MO13-2
13 apr.
10:00
Koninklijke HFC G3 - WSV 1930 G1
13 apr.
10:00
SVA JO12-4 - WSV 1930 JO12-3
13 apr.
10:00
Sporting Krommenie JO10-2 - WSV 1930 JO10-2
13 apr.
10:30
WSV 1930 JO13-2 - ODIN 59 JO13-5
13 apr.
10:30
WSV 1930 JO12-2 - RCZ JO12-2
13 apr.
10:30
Zaandijk JO12-1 - WSV 1930 JO12-1
13 apr.
10:50
SVA JO10-3 - WSV 1930 JO10-1
13 apr.
11:00
HSV MO15-1 - WSV 1930 MO15-2
13 apr.
11:40
Haarlem-Kennemerland f.c. JO16-1 - WSV 1930 JO16-1
13 apr.
12:00
WSV 1930 MO17-1 - GSV MO17-1
13 apr.
12:00
WSV 1930 JO15-2 - Sporting Krommenie JO15-3
13 apr.
12:30
RCZ MO20-1 - WSV 1930 MO20-1
13 apr.
14:00
WSV 1930 JO15-1 - Purmerend JO15-2
13 apr.
14:00
DZS MO15-1 (9-tal) - WSV 1930 MO15-1
13 apr.
14:25
SDW JO13-1 - WSV 1930 JO13-1
13 apr.
14:30
RCZ 2 - WSV 1930 2
13 apr.
15:45
BFC JO17-2 - WSV 1930 JO17-1
13 apr.
16:30
ZOB JO16-2 - WSV 1930 JO16-2
14 apr.
10:00
LSVV 45+1 - WSV 1930 45+1
14 apr.
11:00
WSV 1930 VR1 - KFC VR1
14 apr.
11:00
WSV 1930 VR2 - Fortuna Wormerveer sv VR1
14 apr.
11:00
Alcmaria Victrix 2 - WSV 1930 2
14 apr.
11:00
Meervogels 31 3 - WSV 1930 4
14 apr.
14:00
WSV 1930 1 - Koedijk 1
14 apr.
14:00
WSV 1930 3 - Con Zelo 2
14 apr.
14:00
SDOB 2 - WSV 1930 5
Compleet programma