• Test Text
  • 1 van pagina 10

  • Programma
    DatumTijdWedstrijd
    1 okt.08:30WSV 1930 JO11-2 - Hercules Zaandam sc JO11-3
    1 okt.08:30WSV 1930 JO10-1 - VVA/Spartaan JO10-1
    1 okt.08:30WSV 1930 JO10-2 - Blauw Wit (W) JO10-1
    1 okt.08:30WSV 1930 JO9-2 - Fortuna Wormerveer sv JO9-3
    1 okt.08:30WSV 1930 JO9-3 - SVA JO9-5
    1 okt.08:30ASC De Volewijckers JO8-2 - WSV 1930 JO8-1
    1 okt.08:30SVA JO8-4 - WSV 1930 JO8-2
    1 okt.08:45RCZ JO11-1 - WSV 1930 JO11-1
    1 okt.09:00Zaandijk JO9-1 - WSV 1930 JO9-4
    1 okt.09:00HSV JO9-2 - WSV 1930 JO9-1
    1 okt.09:15ST Blauw Wit (W)/Graftdijk JO14-1 - WSV 1930 JO14-2
    1 okt.10:30WSV 1930 JO12-1 - DZS JO12-1
    1 okt.10:30WSV 1930 JO13-1 - ZVC '22 JO13-1
    1 okt.11:00SDW MO13-2 - WSV 1930 MO13-1
    1 okt.11:30ST Blauw Wit(W)/Graftdijk JO12-1 - WSV 1930 JO12-2
    1 okt.12:00WSV 1930 JO14-1 - SVIJ JO14-1
    1 okt.12:00WSV 1930 JO16-1 - Velsen Rkvv JO16-1
    1 okt.12:15Saenden JO15-1 - WSV 1930 JO15-2
    1 okt.12:15Sporting Krommenie JO18-1 - WSV 1930 JO18-1
    1 okt.12:30WSV 1930 G1 - Koninklijke HFC G2
    1 okt.12:30Zaandijk MO15-1 - WSV 1930 MO15-1
    1 okt.13:00SVA MO15-1 - WSV 1930 MO15-2
    1 okt.14:00WSV 1930 JO15-1 - ZOB JO15-1
    1 okt.14:00WSV 1930 3 - Blauw Wit (W) 5
    1 okt.14:30WSV 1930 1 - Blauw Wit (W) 1
    1 okt.14:45Reiger Boys MO11-1 - WSV 1930 MO11-1
    1 okt.15:00SVA MO20-1 - WSV 1930 MO20-1
    1 okt.16:15WSV 1930 2 - Wieringermeer 2
    2 okt.10:30FC Uitgeest VR1 - WSV 1930 VR1
    2 okt.11:15Saenden 2 - WSV 1930 2
    2 okt.11:30WSV 1930 5 - Purmerend 3
    2 okt.12:00WSV 1930 3 - Zeeburgia avv 10
    2 okt.12:00Always Forward 3 - WSV 1930 4
    2 okt.13:00FC Uitgeest 8 - WSV 1930 7
    2 okt.13:00FC Uitgeest 10 - WSV 1930 8
    2 okt.14:00WSV 1930 1 - Nieuw West United SV 1
    2 okt.14:00WSV 1930 6 - Limmen 6
    2 okt.14:30Rijp (de) VR2 - WSV 1930 VR2
    7 okt.20:00Zeevogels VR18+1 - WSV 1930 VR18+1
    7 okt.20:30WSV 1930 VR18+1 - Berkhout VR18+1
    7 okt.21:00EVC VR18+1 - WSV 1930 VR18+1
    7 okt.21:30WSV 1930 VR18+1 - Petten VR18+1
    8 okt.08:30WSV 1930 JO11-2 - Zaandijk JO11-1
    8 okt.08:30WSV 1930 JO9-3 - Saenden JO9-1
    8 okt.08:30WSV 1930 JO9-4 - ZVC '22 JO9-3
    8 okt.08:30WSV 1930 JO8-1 - Assendelft JO8-1
    8 okt.08:30WSV 1930 JO8-2 - FC Uitgeest JO8-4
    8 okt.08:30KFC JO10-4 - WSV 1930 JO10-2
    8 okt.08:45RCZ MO11-1 - WSV 1930 MO11-1
    8 okt.09:00DWS afc JO10-1 - WSV 1930 JO10-1
    8 okt.09:30Purmersteijn JO11-2 - WSV 1930 JO11-1
    8 okt.09:45KFC JO9-2 - WSV 1930 JO9-1
    8 okt.10:15ZOB JO12-2 - WSV 1930 JO12-1
    8 okt.10:30WSV 1930 JO12-2 - Fortuna Wormerveer sv JO12-2
    8 okt.10:30WSV 1930 MO13-1 - Sloterdijk avv. MO13-1
    8 okt.10:50ADO '20 8 - WSV 1930 3
    8 okt.11:30HBC G1 - WSV 1930 G1
    8 okt.11:45ASC De Volewijckers JO15-2 - WSV 1930 JO15-2
    8 okt.12:00WSV 1930 MO15-2 - Sporting Krommenie MO15-1
    8 okt.13:00ODIN 59 3 - WSV 1930 2
    8 okt.14:00WSV 1930 MO20-1 - HSV MO20-1
    8 okt.16:30Foresters 1 - WSV 1930 1
    9 okt.10:00LSVV 45+1 - WSV 1930 45+1
    9 okt.11:30WSV 1930 2 - Hercules Zaandam sc 2
    9 okt.11:30WSV 1930 VR2 - Meervogels 31 VR1
    9 okt.12:00WSV 1930 4 - SEW 3
    9 okt.12:00Volendam (rkav) 3 - WSV 1930 5
    9 okt.12:30DRC 3 - WSV 1930 3
    9 okt.13:00FC Uitgeest 7 - WSV 1930 6
    9 okt.14:00WSV 1930 VR1 - vv Zwanenburg VR1
    9 okt.14:00WSV 1930 7 - Wijk aan Zee 3
    9 okt.14:00vv Zwanenburg 1 - WSV 1930 1
    15 okt.11:00DIOS sv. G1 - WSV 1930 G1
    15 okt.14:00WSV 1930 3 - SVA 3
    15 okt.14:30WSV 1930 1 - RCZ 1
    15 okt.16:25WSV 1930 2 - Volendam (rkav) 4
    16 okt.09:30KFC 6 - WSV 1930 8
    16 okt.10:00WSV 1930 45+1 - SSV 45+1
    16 okt.11:30WSV 1930 VR2 - FC Uitgeest VR2
    16 okt.11:30Kwiek 78 2 - WSV 1930 4
    16 okt.12:00WSV 1930 5 - Zeeburgia avv 10
    16 okt.12:00WSV 1930 3 - SVA 4
    16 okt.12:00SVA 6 - WSV 1930 7
    16 okt.12:30LSVV VR1 - WSV 1930 VR1
    16 okt.14:00WSV 1930 1 - VSV 1

    Compleet programma

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide