• Test Text
  • 1 van pagina 2

  • Programma
    DatumTijdWedstrijd
    26 jan.11:00WSV 1930 VR1 - Medemblik FC VR1
    26 jan.12:00Purmerend 3 - WSV 1930 3
    26 jan.14:00WSV 1930 VR2 - Velsen Rkvv VR3
    1 feb.08:30WSV 1930 JO8-2 - Kadoelen sv. JO8-3
    1 feb.08:30WSV 1930 JO8-3 - Zaandijk JO8-1
    1 feb.08:30WSV 1930 JO9-1 - Purmersteijn JO9-2
    1 feb.08:30WSV 1930 JO10-1 - FC Uitgeest JO10-2
    1 feb.08:30WSV 1930 JO11-1 - ADO '20 JO11-1
    1 feb.08:30WSV 1930 JO11-2 - EVC JO11-1
    1 feb.08:30Marken sv. MO11-1 - WSV 1930 MO11-1
    1 feb.08:45RCZ JO8-1 - WSV 1930 JO8-1
    1 feb.09:00Alcmaria Victrix JO9-3 - WSV 1930 JO9-3
    1 feb.09:00RODA '23 Rksv MO13-2 - WSV 1930 MO13-1
    1 feb.09:00Wijk aan Zee JO11-1 - WSV 1930 JO11-3
    1 feb.09:30WSV 1930 JO12-2 - Meervogels 31 JO12-1
    1 feb.09:30Hercules Zaandam sc JO9-3 - WSV 1930 JO9-2
    1 feb.09:50WSV 1930 JO10-2 - WSV 1930 JO10-3
    1 feb.10:00Saenden JO12-1 - WSV 1930 JO12-3
    1 feb.10:15WSV 1930 JO17-1 - Haarlem-Kennemerland f.c. JO17-1
    1 feb.10:15FC Den Helder JO12-1 - WSV 1930 JO12-1
    1 feb.10:30Assendelft MO17-1 - WSV 1930 MO17-1
    1 feb.11:00WSV 1930 MO15-1 - Always Forward MO15-1
    1 feb.11:45Geinburgia sv. JO19-1 - WSV 1930 JO19-2
    1 feb.12:00VVC fc JO14-3 - WSV 1930 JO14-2
    1 feb.12:05WSV 1930 JO13-2 - KFC JO13-4
    1 feb.12:30WSV 1930 G1 - ZCFC G1
    1 feb.12:35WSV 1930 JO15-1 - Bloemendaal JO15-3
    1 feb.13:35WSV 1930 JO14-1 - Purmerend JO14-1
    1 feb.14:15WSV 1930 JO12-4 - Castricum FC JO12-2
    1 feb.14:15WSV 1930 MO15-2 - Purmerland MO15-1
    1 feb.14:30KGB MO19-1 - WSV 1930 MO19-1
    1 feb.15:15WSV 1930 JO19-3 - Sporting Krommenie JO19-2
    1 feb.15:45Always Forward JO19-1 - WSV 1930 JO19-1
    1 feb.16:20RCZ JO16-1 - WSV 1930 JO16-1
    1 feb.16:30Amstelveen/Heemraad JO17-2 - WSV 1930 JO17-3
    1 feb.16:45KFC JO17-3 - WSV 1930 JO17-2
    2 feb.10:30LSVV 45+1 - WSV 1930 45+1
    2 feb.11:00WSV 1930 2 - Volendam (rkav) 3
    2 feb.11:30WSV 1930 3 - Monnickendam 2
    2 feb.11:30Zouaven (de) 6 - WSV 1930 6
    2 feb.12:00WSV 1930 5 - IVV 3
    2 feb.13:00VVH/Velserbroek VR1 - WSV 1930 VR2
    2 feb.13:00GeuzenMiddenmeer VR2 - WSV 1930 VR3
    2 feb.14:00WSV 1930 1 - RCH 1
    2 feb.14:00Purmersteijn 4 - WSV 1930 4
    2 feb.14:30Overbos sv. VR1 - WSV 1930 VR1
    8 feb.08:30WSV 1930 JO8-1 - Fortuna Wormerveer sv JO8-2
    8 feb.08:30WSV 1930 JO9-3 - FC Uitgeest JO9-5
    8 feb.08:30WSV 1930 JO9-2 - RCZ JO9-4
    8 feb.08:30WSV 1930 JO10-3 - Westzaan JO10-1
    8 feb.08:30TOB Rksv JO9-1 - WSV 1930 JO9-1
    8 feb.08:45RCZ JO8-2 - WSV 1930 JO8-2
    8 feb.09:00WSV 1930 MO13-1 - Hertha MO13-1
    8 feb.09:00Volendam (rkav) MO15-1 - WSV 1930 MO15-1
    8 feb.09:15Sporting Krommenie JO10-4 - WSV 1930 JO10-2
    8 feb.09:30Kennemers (de) JO12-2 - WSV 1930 JO12-4
    8 feb.09:45WSV 1930 MO11-1 - SDOB MO11-1
    8 feb.09:45WSV 1930 JO11-2 - SDOB JO11-2
    8 feb.10:00Purmerend JO8-6 - WSV 1930 JO8-3
    8 feb.10:30WSV 1930 JO16-1 - Alliance '22 sv. JO16-3
    8 feb.10:30RCZ JO15-1 - WSV 1930 JO15-1
    8 feb.10:30Reiger Boys JO14-1 - WSV 1930 JO14-1
    8 feb.11:00Zaanlandia JO13-4 - WSV 1930 JO13-2
    8 feb.11:00FC Zaandam G1 - WSV 1930 G1
    8 feb.11:20WSV 1930 MO17-1 - ZOB MO17-1
    8 feb.11:30Monnickendam MO15-1 - WSV 1930 MO15-2
    8 feb.12:00HBOK JO13-1 - WSV 1930 JO13-1
    8 feb.12:15WSV 1930 JO17-3 - Assendelft JO17-1
    8 feb.13:00DEM (RKVV) JO10-2 - WSV 1930 JO10-1
    8 feb.13:10WSV 1930 JO14-2 - Alliance '22 sv. JO14-3
    8 feb.13:30EVC JO19-2 - WSV 1930 JO19-3
    8 feb.14:00DWS afc JO17-2 - WSV 1930 JO17-1
    8 feb.14:05WSV 1930 JO19-2 - Hertha JO19-1
    8 feb.14:45WSV 1930 MO19-1 - WSW MO19-1
    8 feb.16:00WSV 1930 JO17-2 - Zaanlandia JO17-2
    8 feb.17:00WSV 1930 JO19-1 - Schagen United JO19-1
    9 feb.10:00WSV 1930 45+1 - Berkhout 45+1
    9 feb.11:00WSV 1930 4 - Zeevogels 3
    9 feb.11:00WSV 1930 VR1 - Alliance '22 sv. VR1
    9 feb.11:00OFC 2 - WSV 1930 5
    9 feb.11:30Hercules Zaandam sc 2 - WSV 1930 2
    9 feb.12:00WSV 1930 6 - De Wherevogels 4
    9 feb.12:00Hercules Zaandam sc 3 - WSV 1930 3
    9 feb.14:00WSV 1930 VR2 - Saenden VR1
    9 feb.14:00WSV 1930 VR3 - Rijp (de) VR2
    9 feb.14:00BSM sv 1 - WSV 1930 1
    15 feb.09:45WSV 1930 MO11-1 - Kadoelen sv. MO11-1
    15 feb.10:00DSS MO15-2 - WSV 1930 MO15-1
    16 feb.08:55Volendam (rkav) VR1 - WSV 1930 VR1
    16 feb.11:00Hoofddorp s.v. 11 - WSV 1930 5
    16 feb.11:30WSV 1930 3 - Volendam (rkav) 4
    16 feb.12:30Parkstad SV 45+1 - WSV 1930 45+1
    16 feb.13:30SDZ VR2 - WSV 1930 VR2

    Compleet programma

  • Wedstrijdverslagen

    2 van pagina 3

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide