• Test Text
  • 1 van pagina 4

  • Programma
    DatumTijdWedstrijd
    26 sep.08:30WSV 1930 JO10-2 - Meervogels 31 JO10-1
    26 sep.08:30WSV 1930 JO9-2 - Fortuna Wormerveer sv JO9-2
    26 sep.08:30WSV 1930 JO8-1 - Zeevogels JO8-2
    26 sep.08:30Westzaan JO10-1 - WSV 1930 JO10-1
    26 sep.08:30Westzaan JO9-1 - WSV 1930 JO9-1
    26 sep.08:30Wsv'30 Allstar 1 - Monnickdam Groenwitte Leeuen 2
    26 sep.08:30Wsv'30 Allstar 2 - KFC Tijgers
    26 sep.08:45Beemster JO12-1 - WSV 1930 JO12-3
    26 sep.08:45Zaanlandia JO13-3 - WSV 1930 JO13-2
    26 sep.09:15ADO '20 MO13-2 - WSV 1930 MO13-1
    26 sep.09:45WSV 1930 JO12-2 - Purmerend JO12-1
    26 sep.09:45WSV 1930 JO11-3 - SVA JO11-3
    26 sep.09:45WSV 1930 MO11-1 - Hercules Zaandam sc JO11-2
    26 sep.09:45ZOB JO11-2 - WSV 1930 JO11-2
    26 sep.10:30Sporting Krommenie JO10-5 - WSV 1930 JO10-3
    26 sep.11:00Meteoor De sv. JO14-1 - WSV 1930 JO14-3
    26 sep.11:15WSV 1930 JO14-1 - AFC 34 JO14-3G
    26 sep.11:15WSV 1930 MO17-2 - Purmersteijn MO17-1
    26 sep.11:30SDZ JO13-4 - WSV 1930 JO13-1
    26 sep.12:00Hercules Zaandam sc JO12-1 - WSV 1930 JO12-1
    26 sep.12:00Hercules Zaandam sc JO11-1 - WSV 1930 JO11-1
    26 sep.12:00Ilpendam JO15-1 - WSV 1930 JO15-1
    26 sep.12:15Geinburgia sv. JO17-1 - WSV 1930 JO17-1
    26 sep.12:30RCZ MO17-1 - WSV 1930 MO17-1
    26 sep.13:00WSV 1930 JO14-2 - KFC JO14-3
    26 sep.13:00WSV 1930 MO19-1 - Purmerland MO19-1
    26 sep.14:15TOS-Actief MO17-1 - WSV 1930 MO17-3
    26 sep.14:45WSV 1930 JO19-1 - ZAP JO19-1
    26 sep.14:45WSV 1930 JO19-3 - WBSV JO19-1
    26 sep.14:45ADO '20 JO17-4 - WSV 1930 JO17-2
    26 sep.15:30Ilpendam JO19-1 - WSV 1930 JO19-4
    26 sep.16:45WSV 1930 JO19-2 - DSK JO19-1
    27 sep.11:00WSV 1930 4 - Beemster 4
    27 sep.11:30WSV 1930 VR2 - Zeevogels VR1
    27 sep.11:45SVA 5 - WSV 1930 7
    27 sep.12:00WSV 1930 5 - HSV 5
    27 sep.12:00Volendam (rkav) 3 - WSV 1930 2
    27 sep.14:00WSV 1930 VR1 - Always Forward VR1
    27 sep.14:00WSV 1930 6 - Assendelft 4
    27 sep.14:00Hugo Boys - WSV 1930
    27 sep.14:00Olympia Haarlem 4 - WSV 1930 3
    28 sep.18:30WSV 1930 JO17-1 - Amstelveen/Heemraad JO17-1
    3 okt.08:30WSV 1930 JO12-1 - Sporting Krommenie JO12-1
    3 okt.08:30WSV 1930 JO11-1 - Kadoelen sv. JO11-1
    3 okt.08:30WSV 1930 JO10-1 - ZOB JO10-2
    3 okt.08:30WSV 1930 JO9-1 - Assendelft JO9-2
    3 okt.08:30WSV 1930 JO10-3 - Hercules Zaandam sc JO10-3
    3 okt.08:35ADO '20 JO8-2 - WSV 1930 JO8-1
    3 okt.09:00Zaandijk JO11-2 - WSV 1930 MO11-1
    3 okt.09:00Sporting Krommenie JO11-2 - WSV 1930 JO11-3
    3 okt.09:30Rijp (de) JO9-2 - WSV 1930 JO9-2
    3 okt.09:45WSV 1930 MO13-1 - ST VV Egmond MO13-1
    3 okt.09:45Purmersteijn JO11-3 - WSV 1930 JO11-2
    3 okt.10:00WSV 1930 JO13-2 - ZCFC JO13-1
    3 okt.10:30FC Uitgeest JO10-4 - WSV 1930 JO10-2
    3 okt.10:30RCZ JO14-2 - WSV 1930 JO14-3
    3 okt.10:30Purmerend JO14-1 - WSV 1930 JO14-2
    3 okt.11:15WSV 1930 JO17-1 - HBC JO17-1
    3 okt.11:20BOL JO14-1 - WSV 1930 JO14-1
    3 okt.11:30WSV 1930 JO13-1 - KFC JO13-2
    3 okt.11:30Rijp (de) JO12-1 - WSV 1930 JO12-3
    3 okt.11:30SDOB MO19-1 - WSV 1930 MO19-1
    3 okt.12:30DEM (RKVV) JO19-2 - WSV 1930 JO19-2
    3 okt.13:00WSV 1930 JO15-1 - Bloemendaal JO15-2
    3 okt.13:00WSV 1930 G1 - Bloemendaal G1
    3 okt.14:45WSV 1930 JO17-2 - Limmen JO17-3
    3 okt.14:45WSV 1930 JO19-3 - Limmen JO19-3
    3 okt.14:45WSV 1930 JO19-4 - VSV JO19-2
    3 okt.14:45WSV 1930 MO17-3 - SDZ MO17-2
    3 okt.15:00JVC JO19-1 - WSV 1930 JO19-1
    3 okt.17:40ZOB MO17-1 - WSV 1930 MO17-2
    4 okt.11:00WSV 1930 2 - Swift 6
    4 okt.11:00Alcmaria Victrix 45+1 - WSV 1930 45+1
    4 okt.11:30Sporting Krommenie 4 - WSV 1930 7
    4 okt.12:00WSV 1930 5 - SDOB 3
    4 okt.14:00WSV 1930 - V.V. Bergen
    4 okt.14:00WSV 1930 6 - Knollendam 2
    4 okt.14:00Onze Gezellen 4 - WSV 1930 3
    7 okt.19:00WSV 1930 MO17-1 - Foresters (de) MO17-1
    10 okt.08:30KFC JO13-3 - WSV 1930 JO13-2
    10 okt.09:00Volendam (rkav) JO15-3 - WSV 1930 JO15-1
    10 okt.09:00KSV MO13-1 - WSV 1930 MO13-1
    10 okt.09:45WSV 1930 JO11-3 - Graftdijk JO11-1
    10 okt.10:00Bloemendaal JO13-3 - WSV 1930 JO13-1
    10 okt.10:30Volendam (rkav) MO17-1 - WSV 1930 MO17-1
    10 okt.11:15WSV 1930 JO14-1 - EVC JO14-1
    10 okt.11:15WSV 1930 MO17-2 - KFC MO17-1
    10 okt.12:00Fortuna Wormerveer sv JO17-2 - WSV 1930 JO17-1
    10 okt.12:00Nieuw Sloten sv MO17-1 - WSV 1930 MO17-3
    10 okt.13:00WSV 1930 JO14-2 - DRC JO14-2
    10 okt.13:00WSV 1930 MO19-1 - vv Zwanenburg MO19-1
    10 okt.13:00Bloemendaal JO17-4 - WSV 1930 JO17-2
    10 okt.14:30Castricum FC JO19-2 - WSV 1930 JO19-4
    10 okt.14:45WSV 1930 JO19-1 - Schagen United JO19-1
    10 okt.14:45WSV 1930 JO14-3 - Purmerland JO14-2
    10 okt.15:15Foresters (de) JO19-3 - WSV 1930 JO19-3
    10 okt.16:30WSV 1930 JO19-2 - ZCFC JO19-1
    11 okt.09:30Oosthuizen 3 - WSV 1930 5
    11 okt.10:00WSV 1930 45+1 - LSVV 45+1
    11 okt.10:00Zeevogels 2 - WSV 1930 2

    Compleet programma

  • Wedstrijdverslagen

    3 van pagina 3

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide