Welkom bij WSV'30
Heren 1
Dames 1
WSV’30 is trots te kunnen aankondigen dat Diego Vanelli is aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer van WSV’30 Vrouwen 1. Hij neemt per direct het stokje over als opvolger van Jeffrey van Delft voor de tweede seizoenshelft.
Ons eerste vrouwenelftal komt uit in de landelijke 1e klasse zondag en draait bovenin mee. De selectie bestaat uit jonge, leergierige en talentvolle meiden. Met Diego hebben we een trainer binnengehaald die met zijn ervaring en passie deze groep nog verder kan brengen in hun ontwikkeling.
Van Milaan naar de Wormer Diego (54) is een geboren en getogen Milanees en woont sinds zijn twintigste in Nederland. Sport loopt als een rode draad door zijn leven. Waar hij in zijn jeugd in Italië voetbal combineerde met basketbal, koos hij later volledig voor basketbal. Toch bleef het voetbal trekken. Zoals hij zelf zegt: "In Italië heb je cappuccino, pizza en voetbal, de rest is bijzaak."
Ervaring en passie Zijn trainerscarrière in het voetbal begon, zoals bij velen, toen zijn eigen vier kinderen gingen voetballen. Na periodes bij Dynamo Ursem en SRC Schagen (later Schagen United) heeft hij zich ontwikkeld tot een bevlogen trainer met UEFA-C op zak. Hij was maar liefst 14 jaar actief bij Schagen, variërend van de MO11 tot Vrouwen 1 en de JO23-1.
Hoewel Diego niet van plan was direct weer ergens in te stappen na zijn vertrek bij Schagen, veranderde dat na een gesprek bij WSV’30. "Na een gesprek met het bestuur en de spelersraad werd ik enthousiast en heb ik besloten om in dit avontuur te stappen," aldus Diego.
Wij wensen Diego heel veel succes en plezier op de velden van WSV’30!