• Test Text
  • Kantine- en\of bestuursdienst

    Gelukkig heeft WSV’30 vele vrijwilligers en vrijwilligsters. Maar ondanks al deze vrijwillig(st)ers komen wij voortdurend handen tekort om alle functies bemenst te krijgen.

    Daarom heeft het bestuur in het verleden het besluit genomen om de leden en de ouders van jeugdleden te verplichten om kantinediensten en/of bestuursdiensten te verrichten.

    Alle informatie over wat dit inhoudt, en wanneer je vrijgesteld wordt van deze diensten, vind je hier:

    https://www.wsv1930.nl/wp-content/uploads/wsv1930/2019/06/ABB-3-Verplichte-verenigingswerkzaamheden.pdf

    Inschrijven 

    Inschrijven voor de kantine- en bestuursdiensten gaat via de voetbal.nl app, zie voor een handleiding de inschrijven pagina

  • ----------------------------------------------

  • Bestuursdiensten

    Hieronder vind je de bestuursdiensten voor de eerstkomende tijd, zodra ze bekend zijn.

  • Bestuursdienst Zaterdag #1
    NaamDatumBeginEind
    Visser, D. (Desi)23 okt.07:4511:15
    Kleef, P. van30 okt.07:4511:15
    Binken, K. (Kenzo)6 nov.07:4511:15
    Haan, T. (Thomas)13 nov.07:4511:15
    Afgeschermd20 nov.07:4511:15
    Korver, B. (Bart)27 nov.07:4511:15
    Binken, K. (Kenzo)4 dec.07:4511:15
    Weijers, T. (Tom)11 dec.07:4511:15
    Weijers, T. (Tom)18 dec.07:4511:15
    Binken, K. (Kenzo)15 jan.07:4511:15
  • Bestuursdienst Zaterdag #2
    NaamDatumBeginEind
    Kerssens, N. (Nienke)23 okt.11:0014:30
    Wit, R. (Roos)30 okt.11:0014:30
    Gragt, M. van der (Mik)6 nov.11:0014:30
    Afgeschermd13 nov.11:0014:30
    Morales padin, E. Z. (Ezio Ziano)20 nov.11:0014:30
    Götz, M. (Moos)27 nov.11:0014:30
    Röder, P. (Peter)4 dec.11:0014:30
    Hoeven, J. v.d. (Joris)11 dec.11:0014:30
    Weijers, T. (Tom)18 dec.11:0014:30
    Visser, E. (Esmee)15 jan.11:0014:30
  • Bestuursdienst Zaterdag #3
    NaamDatumBeginEind
    Hensbergen, J. van (Jaylen)23 okt.14:1518:00
    Afgeschermd30 okt.14:1518:00
    Hensbergen, J. van (Jaylen)6 nov.14:1518:00
    Afgeschermd13 nov.14:1518:00
    Hensbergen, J. van (Jaylen)20 nov.14:1518:00
    Dijk, K.C. van (Killian)27 nov.14:1518:00
    Afgeschermd4 dec.14:1518:00
    Selie, A.T. (Andries)11 dec.14:1518:00
    Weijers, T. (Tom)18 dec.14:1518:00
    Afgeschermd15 jan.14:1518:00
  • ----------------------------------------------

  • Kantinediensten

    Hieronder vind je de kantinediensten voor de eerstkomende tijd, zodra ze bekend zijn.

  • Kantinedienst Zaterdag #1
    NaamDatumBeginEind
    Vas, K. (Kay)23 okt.07:3011:00
    Gregory, G. (Gawyn)23 okt.07:3011:00
    Hart, Y. van ‘t (Ymke)23 okt.07:3011:00
    Korver, B. (Bart)30 okt.07:3011:00
    Hoogstraten, V. van (Vince)30 okt.07:3011:00
    Hart, Y. van ‘t (Ymke)30 okt.07:3011:00
    Baarslag, A. (Astrid)6 nov.07:3011:00
    Afgeschermd6 nov.07:3011:00
    Commandeur, T. (Tom)6 nov.07:3011:00
    Broekhoven, K.M. van (Kris)13 nov.07:3011:00
    Commandeur, T. (Tom)13 nov.07:3011:00
    Vermeulen, R (Robbin)13 nov.07:3011:00
    Baarslag, A. (Astrid)20 nov.07:3011:00
    Afgeschermd20 nov.07:3011:00
    Pickkers, X. (Xem)20 nov.07:3011:00
    Grondman, M.J. (Mike)27 nov.07:3011:00
    Goezinne, D. (Daynah)27 nov.07:3011:00
    Afgeschermd27 nov.07:3011:00
    Zaane, V.M. van (Vera)4 dec.07:3011:00
    Dokter, I. (Iris)4 dec.07:3011:00
    Hoogstraten, M.H. Van (Mave)4 dec.07:3011:00
    Hoogstraten, V. van (Vince)11 dec.07:3011:00
    Afgeschermd11 dec.07:3011:00
    Groen, L. (Lesley)11 dec.07:3011:00
    Nieland, J. (Jimmy)18 dec.07:3011:00
    Anli, T. (Tayfun)18 dec.07:3011:00
    Essen, H. van (Huub)18 dec.07:3011:00
    Vas, K. (Kay)15 jan.07:3011:00
    Hart, Y. van ‘t (Ymke)15 jan.07:3011:00
    Gragt, M. van der (Mik)15 jan.07:3011:00
  • Kantinedienst Zaterdag #2
    NaamDatumBeginEind
    Molenaar, E. (Eefje)23 okt.11:0014:30
    Molenaar, T. (Ties)23 okt.11:0014:30
    Vries, S.J.G. de (Sam)23 okt.11:0014:30
    Baarslag, A. (Astrid)30 okt.11:0014:30
    Visscher, R30 okt.11:0014:30
    Afgeschermd30 okt.11:0014:30
    Koomen, S. (Sem)6 nov.11:0014:30
    Korver, T. (Tessa)6 nov.11:0014:30
    Afgeschermd6 nov.11:0014:30
    Jongkind, E. (Elwood)13 nov.11:0014:30
    Zijp, J. (Jair)13 nov.11:0014:30
    Sierat, R. (Ronald)20 nov.11:0014:30
    Molenaar, E. (Eefje)20 nov.11:0014:30
    Molenaar, T. (Ties)20 nov.11:0014:30
    Prins, S. (Silven)27 nov.11:0014:30
    Koomen, S. (Sem)27 nov.11:0014:30
    Korver, M. (Merel)27 nov.11:0014:30
    Olij, L.H. (Lana)4 dec.11:0014:30
    Dokter, I. (Iris)4 dec.11:0014:30
    Hoekzema, L. (Lars)4 dec.11:0014:30
    Tuinman, J. (Jelle)11 dec.11:0014:30
    Stenis, S. (Sean)11 dec.11:0014:30
    Afgeschermd11 dec.11:0014:30
    Afgeschermd18 dec.11:0014:30
    Zaanen, H.M. van (Huub)18 dec.11:0014:30
    Cornelissen, H. (Huub)18 dec.11:0014:30
    Mak, C. (Ciaran)15 jan.11:0014:30
    Veken, F. (Finn)15 jan.11:0014:30
    Cornelissen, H. (Huub)15 jan.11:0014:30
  • Kantinedienst Zaterdag #3
    NaamDatumBeginEind
    Meijer, H. (Hidde)23 okt.14:3017:00
    Afgeschermd23 okt.14:3017:00
    Afgeschermd23 okt.14:3017:00
    Afgeschermd30 okt.14:3017:00
    Langenberg, M30 okt.14:3017:00
    Afgeschermd30 okt.14:3017:00
    Afgeschermd6 nov.14:3017:00
    Vries, A. de (Albert-Jan)6 nov.14:3017:00
    Vranken, W. (Wesley)6 nov.14:3017:00
    Gosman, J.C. (Julian)13 nov.14:3017:00
    Klaver, T. (Thomas)13 nov.14:3017:00
    Dekker, M. (Monne)13 nov.14:3017:00
    Kramer, M. (Marit)20 nov.14:3017:00
    Kerssens, N. (Nienke)20 nov.14:3017:00
    Cordes, C. (Chiara)20 nov.14:3017:00
    Moltmaker, N.27 nov.14:3017:00
    Keijzer, B.27 nov.14:3017:00
    Mak, C. (Ciaran)27 nov.14:3017:00
    Afgeschermd4 dec.14:3017:00
    Dokter, I. (Iris)4 dec.14:3017:00
    Nierop, B. (Britt)4 dec.14:3017:00
    Leenstra, R. (René)11 dec.14:3017:00
    Nierop, B. (Britt)11 dec.14:3017:00
    Afgeschermd11 dec.14:3017:00
    Moltmaker, N.18 dec.14:3017:00
    Veken, F. (Finn)18 dec.14:3017:00
    Keijzer, B.18 dec.14:3017:00
    Afgeschermd15 jan.14:3017:00
    Ruiter, B. de (Bryan)15 jan.14:3017:00
    Floris, J. (Jesper)15 jan.14:3017:00
  • Kantinedienst Zaterdag #4
    NaamDagBeginEind
    Royen, R. (Remy)30 okt.17:0020:00
    Pilmeyer, R. R. (Ruben Roeland)30 okt.17:0020:00
    Afgeschermd30 okt.17:0020:00
    Afgeschermd6 nov.17:0020:00
    Benschop, S. (Sterre)6 nov.17:0020:00
    Menick, S.L.E. (Sil)6 nov.17:0020:00
    Benschop, S. (Sterre)20 nov.17:0020:00
    Zwier, T. (Tim)20 nov.17:0020:00
    Timmer, L. (Leroy)20 nov.17:0020:00
    Lieshout, S van4 dec.17:0020:00
    Afgeschermd4 dec.17:0020:00
    Benschop, S. (Sterre)4 dec.17:0020:00
  • Kantinedienst Zondag #1
    NaamDatumBeginEind
    Afgeschermd17 okt.10:0014:00
    Cornelisse, K. (Kevin)24 okt.10:0014:00
    Rooi, S. de (Stan)31 okt.10:0014:00
    Afgeschermd7 nov.10:0014:00
    Hoeven, J. v.d. (Joris)14 nov.10:0014:00
    Cornelisse, K. (Kevin)21 nov.10:0014:00
    Afgeschermd28 nov.10:0014:00
    Afgeschermd5 dec.10:0014:00
    Vitto, G. (Gianluca)12 dec.10:0014:00
    Rosa Camargo, J19 dec.10:0014:00
  • Kantinedienst Zondag #2
    NaamDatumBeginEind
    Bakker, S. (Stan)17 okt.14:0018:00
    Okkerse, T.J. (Tobias)17 okt.14:0018:00
    Butter, J. (Jim)17 okt.14:0018:00
    Löw, F. (Fleur)24 okt.14:0018:00
    Mehrzad, D. (Dylan)24 okt.14:0018:00
    Afgeschermd24 okt.14:0018:00
    Afgeschermd31 okt.14:0018:00
    Baarslag, A. (Astrid)31 okt.14:0018:00
    Wiersma, S. (Senna)31 okt.14:0018:00
    Praat, T. (Timo)7 nov.14:0018:00
    Kramer, L. (Luca)7 nov.14:0018:00
    Klooster, F.S. (Faas)7 nov.14:0018:00
    Iglesia Alonso, M. de la (Milano)14 nov.14:0018:00
    Rooi, S. de (Stan)14 nov.14:0018:00
    Jong, B. de (Bram)14 nov.14:0018:00
    Burnet, J. (Jenoah)21 nov.14:0018:00
    Afgeschermd21 nov.14:0018:00
    Knijnsberg, J. (Jochem)21 nov.14:0018:00
    Dik, R. (Ralf)28 nov.14:0018:00
    Rooijen, ER van (Erik)28 nov.14:0018:00
    Zaane, Y. van (Yuri)28 nov.14:0018:00
    Afgeschermd5 dec.14:0018:00
    Buitenhuis, J. (Joey)5 dec.14:0018:00
    Timmer, J. (Jayden)5 dec.14:0018:00
    Zaane, Y. van (Yuri)12 dec.14:0018:00
    Rooijen, ER van (Erik)12 dec.14:0018:00
    Dik, R. (Ralf)12 dec.14:0018:00
    Afgeschermd19 dec.14:0018:00
    Afgeschermd19 dec.14:0018:00
    Groot, T de (Tygo)19 dec.14:0018:00
  • Extra Kantinedienst

    Geen informatie

  • ----------------------------------------------

  • Kantinediensten per toernooi

  • Freek toernooi donderdag #1

    Geen informatie

  • Freek toernooi donderdag #2

    Geen informatie

  • Freek toernooi vrijdag #1

    Geen informatie

  • Freek toernooi vrijdag #2

    Geen informatie

  • Freek toernooi zondag #1

    Geen informatie

  • Freek toernooi zondag #2

    Geen informatie

  • Freek toernooi zondag #3

    Geen informatie

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide