• Test Text
  • Kantine- en\of bestuursdienst

    Gelukkig heeft WSV’30 vele vrijwilligers en vrijwilligsters. Maar ondanks al deze vrijwillig(st)ers komen wij voortdurend handen tekort om alle functies bemenst te krijgen.

    Daarom heeft het bestuur in het verleden het besluit genomen om de leden en de ouders van jeugdleden te verplichten om kantinediensten en/of bestuursdiensten te verrichten.

    Alle informatie over wat dit inhoudt, en wanneer je vrijgesteld wordt van deze diensten, vind je hier:

    https://www.wsv1930.nl/wp-content/uploads/wsv1930/2019/06/ABB-3-Verplichte-verenigingswerkzaamheden.pdf

    Inschrijven 

    Inschrijven voor de kantine- en bestuursdiensten gaat via de voetbal.nl app, zie voor een handleiding de inschrijven pagina

  • ----------------------------------------------

  • Bestuursdiensten

    Hieronder vind je de bestuursdiensten voor de eerstkomende tijd, zodra ze bekend zijn.

  • Bestuursdienst Zaterdag #1
    NaamDatumBeginEind
    Hemminga, L. (Luuk)1 okt.07:4511:15
    Wolf, E. van der (Eva)8 okt.07:4511:15
    Veldt, N. (Nomi)15 okt.07:4511:15
    Wolf, E. van der (Eva)22 okt.07:4511:15
    Afgeschermd29 okt.07:4511:15
    Ammers, S. van (Stef)5 nov.07:4511:15
    Wolf, E. van der (Eva)12 nov.07:4511:15
    Wolvers, L. (Lauren)19 nov.07:4511:15
    Weide, L. van der (Lars)26 nov.07:4511:15
    Cate, C. ten (Cristian)3 dec.07:4511:15
    Visser, E. (Esmee)10 dec.07:4511:15
    Weide, L. van der (Lars)17 dec.07:4511:15
  • Bestuursdienst Zaterdag #2
    NaamDatumBeginEind
    Dahmes, Y. (Yenti)1 okt.11:0014:30
    Wolvers, L. (Lauren)8 okt.11:0014:30
    Kleij, R. (Roy)15 okt.11:0014:30
    Bonhof, T. (Tim)22 okt.11:0014:30
    Gragt, D. van der (Daan)29 okt.11:0014:30
    Gragt, D. van der (Daan)5 nov.11:0014:30
    Wit, M. (Mees)12 nov.11:0014:30
    Kleef, P. van19 nov.11:0014:30
    Damen, L. (Larissa)26 nov.11:0014:30
    Wit, R. (Roos)3 dec.11:0014:30
    Wit, R. (Roos)10 dec.11:0014:30
    Afgeschermd17 dec.11:0014:30
  • Bestuursdienst Zaterdag #3
    NaamDatumBeginEind
    Rozemeijer, P. (Puck)1 okt.14:1518:00
    Wit, M. (Mees)8 okt.14:1518:00
    Wit, M. (Mees)15 okt.14:1518:00
    Rozemeijer, P. (Puck)5 nov.14:1518:00
    Benschop, S. (Sterre)19 nov.14:1518:00
    Hensbergen, J. van (Jaylen)26 nov.14:1518:00
    Afgeschermd17 dec.14:1518:00
  • Bestuursdienst Zondag
    NaamDatumBeginEind
    Benschop, S. (Sterre)zo 02-okt.09:0012:00
    Vitto, G. (Gianluca)zo 16-okt.09:0012:00
    Vitto, G. (Gianluca)zo 23-okt.09:0012:00
    Afgeschermdzo 30-okt.09:0012:00
    Haan, T. (Thomas)zo 06-nov.09:0012:00
    Wekker, S. de (Sven)zo 20-nov.09:0012:00
    Weijers, T. (Tom)zo 18-dec.09:0012:00
  • ----------------------------------------------

  • Kantinediensten

    Hieronder vind je de kantinediensten voor de eerstkomende tijd, zodra ze bekend zijn.

  • Kantinedienst Zaterdag #1
    NaamDatumBeginEind
    Pickkers, X. (Xem)1 okt.07:3011:00
    Afgeschermd1 okt.07:3011:00
    Hoogstraten, M.H. Van (Mave)8 okt.07:3011:00
    Afgeschermd8 okt.07:3011:00
    Jongert, T. (Tim)15 okt.07:3011:00
    Hooijschuur, S. (Stan)15 okt.07:3011:00
    Oostenbrugge, J. van (Joppe)22 okt.07:3011:00
    Jongert, T. (Tim)22 okt.07:3011:00
    Rozemeijer, F.W.J. (Floris)29 okt.07:3011:00
    Mercelina, J. (Julian)29 okt.07:3011:00
    Ruiter, F. (Floriaan)5 nov.07:3011:00
    Afgeschermd5 nov.07:3011:00
    Heine, L. (Lucas)12 nov.07:3011:00
    Rozemeijer, J. (Joes)12 nov.07:3011:00
    Afgeschermd19 nov.07:3011:00
    Leu, N.C.E. de (Nynke)19 nov.07:3011:00
    Afgeschermd26 nov.07:3011:00
    Afgeschermd26 nov.07:3011:00
    Hart, Y. van ‘t (Ymke)3 dec.07:3011:00
    Afgeschermd3 dec.07:3011:00
    Heine, L. (Lucas)10 dec.07:3011:00
    Rozemeijer, J. (Joes)10 dec.07:3011:00
    Hart, Y. van ‘t (Ymke)17 dec.07:3011:00
    Joritzaar, V. (Vince)17 dec.07:3011:00
  • Kantinedienst Zaterdag #2
    NaamDatumBeginEind
    Afgeschermd1 okt.11:0014:30
    Jongert, T. (Tim)1 okt.11:0014:30
    Gomes, C (José)1 okt.11:0014:30
    Grondman, R.L. (Ryan)8 okt.11:0014:30
    Afgeschermd8 okt.11:0014:30
    Commandeur, S.D. (Shana)8 okt.11:0014:30
    Kerkhoven, M.M.K. (Max)15 okt.11:0014:30
    Koerts, J.15 okt.11:0014:30
    Maat, M. (Marijn)15 okt.11:0014:30
    Damen, J.F.G. (Edwin)22 okt.11:0014:30
    Koomen, S.L. (Sashah)22 okt.11:0014:30
    Damen, L. (Larissa)22 okt.11:0014:30
    Brouwer, S. (Sem)29 okt.11:0014:30
    Mak, J. (Jari)29 okt.11:0014:30
    Wijngaarden, A. van (Aron)29 okt.11:0014:30
    Damen, L. (Larissa)5 nov.11:0014:30
    Damen, J.F.G. (Edwin)5 nov.11:0014:30
    Korver, B. (Bart)5 nov.11:0014:30
    Commandeur, T. (Tom)12 nov.11:0014:30
    Koomen, S.L. (Sashah)12 nov.11:0014:30
    Leungen, V. (Viggo)12 nov.11:0014:30
    Commandeur, T. (Tom)19 nov.11:0014:30
    Zaane, Y. van (Yuri)19 nov.11:0014:30
    Stenis, S. (Sean)19 nov.11:0014:30
    Veldt, N. (Nomi)26 nov.11:0014:30
    Stenis, S. (Sean)26 nov.11:0014:30
    Zaane, Y. van (Yuri)26 nov.11:0014:30
    Commandeur, T. (Tom)3 dec.11:0014:30
    Zaane, Y. van (Yuri)3 dec.11:0014:30
    Commandeur, T. (Tom)10 dec.11:0014:30
    Dokter, I. (Iris)17 dec.11:0014:30
    Stenis, S. (Sean)17 dec.11:0014:30
    Weijers, T. (Tom)17 dec.11:0014:30
  • Kantinedienst Zaterdag #3
    NaamDatumBeginEind
    Afgeschermd1 okt.14:3018:00
    Afgeschermd1 okt.14:3017:00
    Koelemeijer, J.F. (Joey)1 okt.14:3017:00
    Bank, J. (Jesse)8 okt.14:3017:00
    Afgeschermd8 okt.14:3017:00
    Maat, M. (Marijn)15 okt.14:3017:00
    Koelemeijer, J. (Juninho)15 okt.14:3017:00
    Koerts, J.15 okt.14:3017:00
    Bank, J. (Jesse)29 okt.14:3017:00
    Afgeschermd29 okt.14:3017:00
    Koelemeijer, J. (Juninho)5 nov.14:3017:00
    Boer, N. De (Noud)12 nov.14:3018:00
    Koelemeijer, S.O (Silvinho)12 nov.14:3017:00
    Geubel, R.T (Rogier)19 nov.14:3017:00
    Bennis, T. (Toby)19 nov.14:3017:00
    Koelemeijer, S.O (Silvinho)19 nov.14:3018:00
    Koelemeijer, J. (Juninho)26 nov.14:3017:00
    Bank, J. (Jesse)10 dec.14:3017:00
    Afgeschermd10 dec.14:3017:00
    Wekker, S. de (Sven)17 dec.14:3017:00
    Dokter, I. (Iris)17 dec.14:3018:00
  • Kantinedienst Zaterdag #4
    NaamDagBeginEind
    Oude, C. de (Celine)1 okt.17:0020:00
    Temme, B. (Bram)1 okt.17:0020:00
  • Kantinedienst Zondag #1
    NaamDatumBeginEind
    Mehrzad, A. (Arjen)2 okt.10:0014:00
    Afgeschermd2 okt.10:0014:00
    Dijkstra, B.C. (Benjamin)9 okt.10:0014:00
    Klaver, T. (Thomas)9 okt.10:0014:00
    Floris, J. (Joey)16 okt.10:0014:00
    Peper, K. (Koen)16 okt.10:0014:00
    Schutjes, R. (Ryan)20 nov.10:0014:00
    Rosa Camargo, J18 dec.10:0014:00
  • Kantinedienst Zondag #2
    NaamDatumBeginEind
    Glas, K. (Kai)2 okt.14:0018:00
    Lub, T. J. (Tico)2 okt.14:0018:00
    Klous, L. (Levin)2 okt.14:0018:00
    Stalenhoef, T.R. (Tristan)20 nov.14:0018:00
    Stalenhoef, T.R. (Tristan)27 nov.14:0018:00
  • ----------------------------------------------

  • Kantinediensten per toernooi
  • Freek toernooi donderdag #1

    Geen informatie

  • Freek toernooi donderdag #2

    Geen informatie

  • Freek toernooi vrijdag #1

    Geen informatie

  • Freek toernooi vrijdag #2

    Geen informatie

  • Freek toernooi zondag #1

    Geen informatie

  • Freek toernooi zondag #2

    Geen informatie

  • Freek toernooi zondag #3

    Geen informatie

  • QR diensten zaterdag
  • Geen informatie

  • Geen informatie

  • QR diensten zondag
  • Geen informatie

  • Geen informatie

  • Geen informatie

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide