Welkom bij WSV'30
Heren 1
Dames 1
Beste WSV-er,
Het nieuwe voetbalseizoen bij WSV hebben we officieel geopend. Op 19 augustus met een mooi Panna-toernooi voor de jeugd en de dagen daarna met het traditionele Freektoernooi.
In het weekend van 29 en 30 augustus start de bekercompetitie voor de teams die zich daarvoor hebben ingeschreven. En in het weekend van 19-20 september start de normale voetbalcompetitie. We hebben er alweer zin in!
De afgelopen weken hebben de vrijwilligers van WSV’30 echter niet stilgezeten. Het kunstgras van het B-veld is vervangen door een mooie nieuwe grasmat. Dit keer van dezelfde kwaliteit als die van het A-veld. We hebben dus er dus een mooi volwaardig tweede kunstveld bij.
Dat had overigens wel wat voeten in de aarde. De aanleg van het veld duurde weken langer dan gepland. De KNVB wilde het veld namelijk niet goedkeuren. Het veerde te veel. Uiteindelijk is het gelukt om het veld goed te krijgen. De inzet van onze Accommodatie-vrijwilligers was daarbij van onschatbare waarde!
Verder zijn er achter de schermen een aantal vrijwilligers bezig geweest om het kledingplan organisatorisch goed neer te zetten. Op 20 augustus is de kleding binnengekomen bij 11Teamsports/SportSportief. De kleding wordt nu genummerd, omdat elk spelend lid zijn eigen tenue krijgt. Nadat dit is gebeurd, delen we de kleding uit. Zodra de kleding gereed is om uit te delen, communiceren we daarover.
Los van deze vrijwilligers, blijven er in de zomervakantie traditioneel vrijwilligers in touw voor WSV’30. De kantinevoorraad is weer bijgevuld, klussen langs het complex zijn gedaan en het C-veld ligt er beter bij dan het jaren gedaan heeft,
Dus nu is de tijd aangebroken dat jij als lid, of als ouder(s) van een lid, kan helpen om alles bij WSV op rolletjes te laten lopen. Met name om de kantinediensten en de bestuursdiensten in te vullen. Als bestuursdienst ben je de eerste ontvangst voor bezoekende verenigingen. En voldoende kantinebezetting is fijn voor bezoekende verenigingen, maar ook voor onze eigen leden rondom de wedstrijden. Het is fijn om even wat drinken of eten te kunnen kopen voor langs de lijn, of voor en na de wedstrijden. Daarnaast zijn de kantine-inkomsten essentieel voor een gezond WSV’30.
Kortom, schrijf je in voor een kantinedienst of een bestuursdienst. Op onze website vind je hoe je dat kunt doen. Je helpt ons en andere WSV-ers er enorm mee.
Je kunt je overigens tot 1 september 2026 inschrijven. Zo heb je de volledige controle over wanneer je WSV'30 het beste kunt helpen.
Heb je je op 1 september 2026 niet ingeschreven voor een kantinedienst of bestuursdienst? Dan deelt WSV’30 je in. Helaas blijkt dit al jaren nodig om de kantinediensten en bestuursdiensten ingevuld te krijgen. De Algemene Ledenvergadering van WSV’30 heeft jaren geleden besloten (ouders van) leden te verplichten om kantinediensten en bestuursdiensten te draaien. In het belang van WSV’30. Nadeel voor jezelf is dat je dan ingedeeld kan worden op een tijdstip dat jou wellicht niet goed uitkomt. Zelf inschrijven is daarom de meest slimme optie om te doen.
Op basis van het besluit van de Algemene Ledenvergadering heeft het bestuur besloten dat elk lid maximaal 3 kantinediensten en/of bestuursdiensten per seizoen moet draaien. Schrijf je dus meteen in voor meerdere diensten. Dan ben je meteen klaar 😊. Hoe het precies zit met de kantinediensten lees je hier: 260108-Bestuursbesluit-nr3.pdf.
Wanneer we met zijn allen de schouders er onder zetten, maken we er weer een fantastisch seizoen van bij WSV. Wij zien jullie graag op het veld, langs de lijn of in de kantine van WSV’30!
Voorzitter
Hans Korver