Contact
Contact
Bestuur
Commissies
Senioren
Jeugdzaken
Dames \ Meiden
G-Voetbal
Fysiotherapie
Sponsoren
Vertrouwenscontactpersoon
Verenigingsinfo
Verenigingsinfo
WSV1930
Adres/locatie
Privacy verklaring
Statuten, Regels en richtlijnen
Vacatures
Ledenadministratie
Aanmeldingsformulier
Informatie nieuwe leden
Overzicht contributie
Contributie-inning
Contributie Reglement
Rekeningnummers
Verenigingsagenda
Oud papier
Sponsoring
SponsorClicks
Vomar
Veilig Sport Klimaat
Fysiotherapie
Kantine-/bestuursdienst
Kantine-/bestuursdienst
Overzicht alle diensten
Inschrijven
Lief en Leed
Voetbalschool
Club Webshop
Contact
+
Contact
Bestuur
Commissies
Senioren
Jeugdzaken
Dames \ Meiden
G-Voetbal
Fysiotherapie
Sponsoren
Vertrouwenscontactpersoon
Verenigingsinfo
+
Verenigingsinfo
WSV1930
+
Adres/locatie
Privacy verklaring
Statuten, Regels en richtlijnen
Vacatures
Ledenadministratie
+
Aanmeldingsformulier
Informatie nieuwe leden
Overzicht contributie
Contributie-inning
Contributie Reglement
Rekeningnummers
Verenigingsagenda
Oud papier
Sponsoring
+
Sponsoring
SponsorClicks
Vomar
Veilig Sport Klimaat
Fysiotherapie
Kantine-/bestuursdienst
+
Kantine-/bestuursdienst
Overzicht alle diensten
Inschrijven
Lief en Leed
Voetbalschool
Club Webshop
Test Text
Home
Wedstrijdzaken
Afgelastingen
Programma Thuis
Programma Compleet
Scheidsrechteraanstellingen
Uitslagen
Richtlijnen kunstgras
Toernooien
Schoolvoetbal
Teams
Mannen
WSV 1930 1 - Zondag
WSV 1930 1 - Zaterdag
WSV 1930 2 - Zondag
WSV 1930 2 - Zaterdag
WSV 1930 3 - Zondag
WSV 1930 3 - Zaterdag
WSV 1930 4 - Zondag
WSV 1930 5 - Zondag
WSV 1930 6 - Zondag
WSV 1930 7 - Zondag
WSV 1930 8 - Zondag
WSV 1930 45+1 - Zondag
Vrouwen
WSV 1930 VR1 - Zondag
WSV 1930 VR2 - Zondag
Jongens
WSV 1930 JO18-1
WSV 1930 JO16-1
WSV 1930 JO15-1
WSV 1930 JO15-2
WSV 1930 JO14-1
WSV 1930 JO14-2
WSV 1930 JO13-1
WSV 1930 JO13-2
WSV 1930 JO12-1
WSV 1930 JO12-2
WSV 1930 JO11-1
WSV 1930 JO11-2
WSV 1930 JO10-1
WSV 1930 JO10-2
WSV 1930 JO9-1
WSV 1930 JO9-2
WSV 1930 JO8-1
WSV 1930 JO8-2
WSV 1930 JO7
Meiden
WSV 1930 MO19-1
WSV 1930 MO19-2
WSV 1930 MO17-1
WSV 1930 MO15-1
WSV 1930 MO15-2
WSV 1930 MO13-1
WSV 1930 MO11-1
G-voetbal
WSV 1930 G1
Trainen
Zaalvoetbal
Home
Wedstrijdzaken
+
Afgelastingen
Programma Thuis
Programma Compleet
Scheidsrechteraanstellingen
Uitslagen
Richtlijnen kunstgras
Toernooien
Schoolvoetbal
Teams
+
Mannen
+
WSV 1930 1 - Zondag
WSV 1930 1 - Zaterdag
WSV 1930 2 - Zondag
WSV 1930 2 - Zaterdag
WSV 1930 3 - Zondag
WSV 1930 3 - Zaterdag
WSV 1930 4 - Zondag
WSV 1930 5 - Zondag
WSV 1930 6 - Zondag
WSV 1930 7 - Zondag
WSV 1930 8 - Zondag
WSV 1930 45+1 - Zondag
Vrouwen
+
WSV 1930 VR1 - Zondag
WSV 1930 VR2 - Zondag
Jongens
+
WSV 1930 JO18-1
WSV 1930 JO16-1
WSV 1930 JO15-1
WSV 1930 JO15-2
WSV 1930 JO14-1
WSV 1930 JO14-2
WSV 1930 JO13-1
WSV 1930 JO13-2
WSV 1930 JO12-1
WSV 1930 JO12-2
WSV 1930 JO11-1
WSV 1930 JO11-2
WSV 1930 JO10-1
WSV 1930 JO10-2
WSV 1930 JO9-1
WSV 1930 JO9-2
WSV 1930 JO8-1
WSV 1930 JO8-2
WSV 1930 JO7
Meiden
+
WSV 1930 MO19-1
WSV 1930 MO19-2
WSV 1930 MO17-1
WSV 1930 MO15-1
WSV 1930 MO15-2
WSV 1930 MO13-1
WSV 1930 MO11-1
G-voetbal
+
WSV 1930 G1
Trainen
Zaalvoetbal
Programma Thuis
Wedstrijddatum
Competitiesoort
Wedstrijd
Scheidsrechter
Veld
KKT
KKU
Details
22 mrt. 20:30
regulier
WSV 1930 35+1 - Sporting Krommenie 35+1
veld 1 A
22 mrt. 21:00
regulier
WSV 1930 VR18+1 - ZCFC VR18+1
veld 1 B
23 mrt. 10:30
regulier
WSV 1930 JO12-1 - Purmerend JO12-2
veld 1 A - Veld A
23 mrt. 10:30
regulier
WSV 1930 JO13-1 - IVV JO13-1
veld 2 - Veld B
1 - Kleedkamer 1
2 - Kleedkamer 2
23 mrt. 12:00
regulier
WSV 1930 JO15-2 - SDW JO15-1
veld 1 - Veld A
23 mrt. 14:00
regulier
WSV 1930 JO15-1 - Zaandijk JO15-1
veld 1 - Veld A
12 - Kleedkamer 12
11 - Kleedkamer 11
24 mrt. 11:00
regulier
WSV 1930 VR1 - Sporting '70 VR1
veld 1 - Veld A
9 - Kleedkamer 9
11 - Kleedkamer 11
24 mrt. 11:00
regulier
WSV 1930 VR2 - Kolping Boys VR1
veld 2 - Veld B
10 - Kleedkamer 10
12 - Kleedkamer 12
24 mrt. 11:00
regulier
WSV 1930 4 - Hercules Zaandam sc 4
W.J. (Wim) Kersten
veld 3 - Veld C
4 - Kleedkamer 4
6 - Kleedkamer 6
24 mrt. 13:00
regulier
WSV 1930 3 - SVW 27 2
veld 2 - Veld B
5 - Kleedkamer 5
7 - Kleedkamer 7
24 mrt. 14:00
regulier
WSV 1930 1 - Alliance '22 sv. 1
E.E. (Edo) Simon
veld 1 - Veld A
1 - Kleedkamer 1
2 - Kleedkamer 2
26 mrt. 19:00
oefenwedstrijd
WSV MO23 - RKVV Velsen MO23
veld 1 - Veld A
5 apr. 20:00
regulier
WSV 1930 35+1 - Purmerend 35+3
veld 1 A - Veld A
5 apr. 21:00
regulier
WSV 1930 35+1 - Sporting Krommenie 35+1
veld 1 A - Veld A
6 apr. 10:30
regulier
WSV 1930 MO15-1 - Rijp (de) MO15-1 (9-tal)
veld 1 - Veld A
6 apr. 10:30
regulier
WSV 1930 JO16-2 - ADO '20 JO16-3
veld 2 - Veld B
6 apr. 10:30
regulier
WSV 1930 JO13-1 - Purmerend JO13-3
veld 3 - Veld C
6 apr. 12:00
regulier
WSV 1930 MO15-2 - Purmerend MO15-3
veld 1 - Veld A
6 apr. 12:00
regulier
WSV 1930 JO16-1 - Velsenoord FC JO16-1
veld 3 - Veld C
6 apr. 13:00
regulier
WSV 1930 G1 - Waterloo G1
veld 2 A - Veld B
6 apr. 14:00
regulier
WSV 1930 2 - ZCFC 6
veld 3 - Veld C
6 apr. 14:00
regulier
WSV 1930 JO17-1 - AFC IJburg JO17-1
veld 1 - Veld A
6 apr. 14:20
regulier
WSV 1930 MO20-1 - Kadoelen sv. MO20-4
veld 2 - Veld B
7 apr. 10:00
regulier
WSV 1930 45+1 - RKEDO 45+1
veld 3 - Veld C
5 - Kleedkamer 5
10 - Kleedkamer 10
7 apr. 11:00
regulier
WSV 1930 4 - Sporting Krommenie 3
W.J. (Wim) Kersten
veld 2 - Veld B
4 - Kleedkamer 4
6 - Kleedkamer 6
7 apr. 11:30
regulier
WSV 1930 2 - Limmen 2
veld 1 - Veld A
1 - Kleedkamer 1
2 - Kleedkamer 2
7 apr. 13:00
regulier
WSV 1930 5 - Purmerend 3
veld 2 - Veld B
7 - Kleedkamer 7
9 - Kleedkamer 9
7 apr. 14:00
regulier
WSV 1930 6 - Vitesse 22 12
veld 1 - Veld A
5 - Kleedkamer 5
10 - Kleedkamer 10
9 apr. 19:00
Oefenwedstrijd
WSV MO23 - SC Buitenveldert MO23
veld 1 - Veld A
11 apr. 20:30
regulier
WSV 1930 5 - Hercules Zaandam sc 5
veld 2 - Veld B
7 - Kleedkamer 7
8 - Kleedkamer 8
13 apr. 10:00
regulier
WSV 30 MO13-1 - Medemblik FC MO13-2
veld 1 - Veld A
13 apr. 10:30
regulier
WSV 1930 JO13-2 - ODIN 59 JO13-5
veld 2 - Veld B
13 apr. 12:00
regulier
WSV 1930 MO17-1 - GSV MO17-1
veld 1 - Veld A
13 apr. 12:00
regulier
WSV 1930 JO15-2 - Sporting Krommenie JO15-3
veld 2 - Veld B
13 apr. 14:00
regulier
WSV 1930 JO15-1 - Purmerend JO15-2
veld 1 - Veld A
14 apr. 11:00
regulier
WSV 1930 VR1 - KFC VR1
veld 1 - Veld A
9 - Kleedkamer 9
11 - Kleedkamer 11
14 apr. 11:00
regulier
WSV 1930 VR2 - Fortuna Wormerveer sv VR1
veld 2 - Veld B
10 - Kleedkamer 10
12 - Kleedkamer 12
14 apr. 14:00
regulier
WSV 1930 1 - Koedijk 1
veld 1 - Veld A
1 - Kleedkamer 1
2 - Kleedkamer 2
14 apr. 14:00
regulier
WSV 1930 3 - Con Zelo 2
W.J. (Wim) Kersten
veld 2 - Veld B
5 - Kleedkamer 5
7 - Kleedkamer 7
19 apr. 20:30
regulier
WSV 1930 35+1 - Purmerend 35+3
veld 1 A
20 apr. 10:30
regulier
WSV 1930 MO15-1 - Volendam (rkav) MO15-4
veld 1 - Veld A
20 apr. 10:30
regulier
WSV 1930 JO16-2 - Castricum FC JO16-2
veld 2 - Veld B
20 apr. 12:00
regulier
WSV 1930 MO15-2 - Sporting Andijk MO15-1
veld 1 - Veld A
20 apr. 12:00
regulier
WSV 1930 JO15-2 - ASC De Volewijckers JO15-2
veld 3 - Veld C
20 apr. 14:00
regulier
WSV 1930 2 - RCZ 3
veld 1 - Veld A
20 apr. 14:00
regulier
WSV 1930 MO20-1 - Monnickendam MO20-1
veld 2 - Veld B
20 apr. 14:00
regulier
WSV 1930 JO17-1 - Fortuna Wormerveer sv JO17-2
veld 3 - Veld C
21 apr. 11:00
regulier
WSV 1930 4 - Graftdijk 2
veld 2 - Veld B
5 - Kleedkamer 5
7 - Kleedkamer 7
21 apr. 11:30
regulier
WSV 1930 2 - Schagen United 2
veld 1 - Veld A
1 - Kleedkamer 1
2 - Kleedkamer 2
21 apr. 13:00
regulier
WSV 1930 5 - OFC 2
W.J. (Wim) Kersten
veld 2 - Veld B
6 - Kleedkamer 6
8 - Kleedkamer 8
21 apr. 14:00
regulier
WSV 1930 6 - Knollendam 3
veld 1 - Veld A
4 - Kleedkamer 4
9 - Kleedkamer 9
25 apr. 20:00
regulier
WSV 1930 1 - VSV 1
veld 1 - Veld A
1 - Kleedkamer 1
2 - Kleedkamer 2
28 apr. 10:00
regulier
WSV 1930 45+1 - GSV 45+1
W.J. (Wim) Kersten
veld 3 - Veld C
4 - Kleedkamer 4
6 - Kleedkamer 6
28 apr. 14:00
regulier
WSV 1930 6 - Hercules Zaandam sc 6
veld 1 - Veld A
4 - Kleedkamer 4
6 - Kleedkamer 6
Next
Previous