• Test Text
  • Programma Thuis
    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdScheidsrechterVeldKKTKKUDetails
    30 sep. 20:15regulierWSV 1930 VR2 - Oosthuizen VR1Veld B910
    2 okt. 08:30regulierWSV 1930 JO9-1 - FC Uitgeest JO9-3Veld A134
    2 okt. 08:30regulierWSV 1930 JO8-2 - ADO '20 JO8-3Veld A234
    2 okt. 08:30regulierWSV 1930 JO10-2 - ODIN 59 JO10-7Veld A456
    2 okt. 08:30regulierWSV 1930 JO10-1 - Rijp (de) JO10-1Veld A356
    2 okt. 08:30regulierWSV 1930 JO11-1 - DEM (RKVV) JO11-2veld 2
    2 okt. 08:50regulierWSV 1930 JO11-2 - DZS JO11-1veld 3
    2 okt. 10:30regulierWSV 1930 JO12-1 - SVA JO12-1W. (Wouter) AalsmaVeld B1 Halzijde78
    2 okt. 10:30regulierWSV 1930 MO17-1 - Haarlem-Kennemerland f.c. MO17-1M.A. (Marius) van MalsenVeld A1112
    2 okt. 12:00regulierWSV 1930 JO15-2 - Purmerend JO15-1Veld C34
    2 okt. 12:00regulierWSV 1930 JO16-1 - Atletico Club Amsterdam JO16-1W.J. (Wim) Kerstenveld 312
    2 okt. 12:05regulierWSV 1930 MO15-1 - RCZ MO15-2Veld B910
    2 okt. 14:00regulierWSV 1930 MO19-2 - Duinrand S MO19-1R.J. (Rob) van HoornVeld C1112
    2 okt. 14:00regulierWSV 1930 JO18-1 - Onze Gezellen JO18-1E.A. (Edwin) ButterVeld A12
    2 okt. 14:30regulierWSV 1930 MO19-1 - Winkel MO19-1Veld B910
    2 okt. 16:15regulierWSV 1930 2 - Terrasvogels 3Veld A12
    3 okt. 10:00regulierWSV 1930 8 - BSM sv 3W.J. (Wim) KerstenVeld A12
    3 okt. 12:00regulierWSV 1930 5 - HSV 6Veld A34
    3 okt. 14:00regulierWSV 1930 6 - Purmerend 4Veld B78
    3 okt. 14:00regulierWSV 1930 7 - Knollendam 3Veld A56
    9 okt. 08:30regulierWSV 1930 JO9-2 - Jisp JO9-1JMVeld A234
    9 okt. 08:30regulierWSV 1930 JO8-1 - KFC JO8-2Veld A134
    9 okt. 08:30regulierWSV 1930 JO10-1 - ADO '20 JO10-2Veld B1 Halzijde78
    9 okt. 08:30regulierWSV 1930 MO11-1 - IJmuiden vv. MO11-2Veld B2 Wijkzijde1112
    9 okt. 08:30regulierWSV 1930 JO11-1 - Stormvogels ijvv JO11-1Veld A1 Parkeerzijde56
    9 okt. 10:00regulierWSV 1930 MO13-1 - KFC MO13-1Veld C910
    9 okt. 10:00regulierWSV 1930 JO13-1 - OSV JO13-1J. (Joost) VredevoortVeld A12
    9 okt. 10:30regulierWSV 1930 JO12-2 - Sporting Krommenie JO12-2S. (Shareska) WijngaardVeld B1 Halzijde34
    9 okt. 11:30regulierWSV 1930 JO14-2 - Jong Hercules JO14-1D WormVeld B56
    9 okt. 12:30regulierWSV 1930 G1 - Koninklijke HFC G1AfgeschermdVeld A178
    9 okt. 14:00regulierWSV 1930 JO15-1 - Assendelft JO15-1P.G.A. (Piet) van der LaanVeld A34
    9 okt. 14:30regulierWSV 1930 MO19-1 - Velsen Rkvv MO19-1R.J. (Rob) van HoornVeld B1112
    10 okt. 10:00regulierWSV 1930 45+1 - VVU Ardahanspor 45+1veld 2
    10 okt. 11:30regulierWSV 1930 2 - Kennemers (de) 2T. (Teun) Ruiterveld 1
    10 okt. 12:00regulierWSV 1930 3 - Velsen Rkvv 6veld 2
    10 okt. 12:00regulierWSV 1930 4 - Meteoor De sv. 4veld 3
    10 okt. 14:00regulierWSV 1930 1 - Limmen 1M.P. (Michel) Kerssensveld 1
    10 okt. 14:00regulierWSV 1930 VR1 - Medemblik FC VR1veld 2
    14 okt. 20:15regulierWSV 1930 4 - IVV 3Veld C78
    16 okt. 10:30regulierWSV 1930 MO17-1 - FC Uitgeest MO17-1veld 1
    16 okt. 10:30regulierWSV 1930 JO13-2 - Saenden JO13-1veld 2
    16 okt. 12:00regulierWSV 1930 JO14-1 - Fortuna Wormerveer sv JO14-2veld 2
    16 okt. 12:00regulierWSV 1930 JO15-2 - De Wherevogels JO15-2veld 3
    16 okt. 12:05regulierWSV 1930 JO16-1 - Zaanlandia JO16-1veld 1
    16 okt. 13:25regulierWSV 1930 MO15-1 - SVA MO15-1veld 3
    16 okt. 14:00regulierWSV 1930 JO18-1 - ODIN 59 JO18-1veld 2
    16 okt. 14:30regulierWSV 1930 1 - Sporting Krommenie 1veld 1
    16 okt. 16:15regulierWSV 1930 2 - ODIN 59 5veld 2
    16 okt. 16:15regulierWSV 1930 3 - Castricum FC 6veld 1
    17 okt. 10:00regulierWSV 1930 8 - KFC 6veld 1
    17 okt. 11:30regulierWSV 1930 VR2 - Saenden VR1veld 2
    17 okt. 12:00regulierWSV 1930 5 - Assendelft 3veld 1
    17 okt. 14:00regulierWSV 1930 6 - De Wherevogels 3veld 1
    17 okt. 14:00regulierWSV 1930 7 - Sporting Krommenie 4veld 2
    23 okt. 10:30regulierWSV 1930 MO17-1 - Velsen Rkvv MO17-1veld 1
    23 okt. 10:30regulierWSV 1930 MO13-1 - Purmersteijn MO13-1veld 2
    23 okt. 12:00regulierWSV 1930 MO15-1 - Vitesse 22 MO15-2veld 2
    24 okt. 14:00regulierWSV 1930 1 - Egmondia 1veld 1
    30 okt. 10:30regulierWSV 1930 MO13-1 - Beemster MO13-1veld 2
    30 okt. 10:30regulierWSV 1930 MO17-1 - RCZ MO17-1veld 1
    30 okt. 12:30regulierWSV 1930 G1 - Only Friends G2JMveld 1
    30 okt. 14:30regulierWSV 1930 1 - SDOB 1veld 1
    30 okt. 16:15regulierWSV 1930 3 - Jong Hercules 4veld 1
    31 okt. 10:00regulierWSV 1930 45+1 - Kennemers (de) 45+1veld 2
    31 okt. 11:30regulierWSV 1930 2 - Volendam (rkav) 3veld 1
    31 okt. 11:30regulierWSV 1930 VR2 - Limmen VR2veld 3
    31 okt. 12:00regulierWSV 1930 3 - Terrasvogels 2veld 2
    31 okt. 14:00regulierWSV 1930 1 - Saenden 1veld 1
    31 okt. 14:00regulierWSV 1930 VR1 - Limmen VR1veld 2
    6 nov. 12:00regulierWSV 1930 MO15-1 - Assendelft MO15-1veld 1
    6 nov. 14:00regulierWSV 1930 MO19-2 - Assendelft MO19-1veld 1
    6 nov. 14:30regulierWSV 1930 MO19-1 - Overbos sv. MO19-1veld 2
    6 nov. 16:15regulierWSV 1930 2 - Beverwijk 2veld 1
    7 nov. 10:00regulierWSV 1930 8 - Assendelft 7veld 1
    7 nov. 12:00regulierWSV 1930 4 - Volendam (rkav) 4veld 2
    7 nov. 12:00regulierWSV 1930 5 - ADO '20 3veld 1
    7 nov. 14:00regulierWSV 1930 7 - ADO '20 4veld 2
    7 nov. 14:00regulierWSV 1930 6 - RCZ 3veld 1
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide