• Test Text
  • Programma Compleet
    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdScheidsrechterVeldKKTKKU
    17 okt. 10:30regulierWijk aan Zee 45+1 - WSV 1930 45+1A (Aart) Hiemstraveld 2
    17 okt. 11:00regulierMeteoor De sv. 2 - WSV 1930 2Afgeschermdveld 1
    17 okt. 11:00regulierPurmersteijn 2 - WSV 1930 4N.J. (Nico) van VugtVeld 210F
    17 okt. 12:00regulierWSV 1930 5 - Assendelft 3Veld A34
    17 okt. 12:15regulierVSV 3 - WSV 1930 3veld 1
    17 okt. 14:00regulierWSV 1930 6 - De Wherevogels 3Veld A56
    17 okt. 14:00regulierVrone 1 - WSV 1930 1J.T.C. (Christian) van LangenVeld A69
    23 okt. 10:30regulierWSV 1930 MO13-1 - Purmersteijn MO13-1Veld A910
    23 okt. 12:00regulierWSV 1930 MO15-1 - Vitesse 22 MO15-2Veld A78
    23 okt. 14:00regulierBuitenveldert sc. MO19-1 - WSV 1930 MO19-1veld 2
    23 okt. 14:00regulierSVA MO19-1 - WSV 1930 MO19-2veld 3
    23 okt. 14:30regulierMeteoor De sv. 1 - WSV 1930 1T. (Tjibbe) Hoekstraveld 1
    23 okt. 16:15bekerWSV 1930 2 - DZS 2Veld A12
    24 okt. 11:00regulierHoofddorp s.v. 45+1 - WSV 1930 45+1veld 4412
    24 okt. 11:45regulierKwiek 78 VR2 - WSV 1930 VR2R.J.M. (Romain) de RooiA78
    24 okt. 12:00regulierVitesse 22 5 - WSV 1930 3Afgeschermdveld 3
    24 okt. 14:00regulierWSV 1930 1 - Egmondia 1A.B. (Ton) Stroobachveld 1
    30 okt. 10:30regulierWSV 1930 MO13-1 - Beemster MO13-1Veld B910
    30 okt. 12:30regulierWSV 1930 G1 - Only Friends G2JMAfgeschermdVeld A34
    30 okt. 12:30regulierDEM (RKVV) MO15-2 - WSV 1930 MO15-1veld 2
    30 okt. 14:30regulierWSV 1930 1 - SDOB 1Veld A12
    30 okt. 14:30regulierFC Uitgeest MO19-1 - WSV 1930 MO19-2veld 4
    30 okt. 14:30regulierDZS 3 - WSV 1930 2veld 1
    30 okt. 14:45regulierADO '20 MO19-2 - WSV 1930 MO19-1veld 3
    30 okt. 16:15regulierWSV 1930 3 - Jong Hercules 4Veld A34
    31 okt. 10:00regulierWSV 1930 45+1 - Kennemers (de) 45+1veld 2
    31 okt. 10:00regulierAssendelft 6 - WSV 1930 7veld 2
    31 okt. 11:00regulierSporting Krommenie 5 - WSV 1930 8veld 2
    31 okt. 11:30regulierWSV 1930 2 - Volendam (rkav) 3veld 1
    31 okt. 11:30regulierWSV 1930 VR2 - Limmen VR2veld 3
    31 okt. 12:00regulierWSV 1930 3 - Terrasvogels 2veld 2
    31 okt. 14:00regulierWSV 1930 1 - Saenden 1veld 1
    31 okt. 14:00regulierWSV 1930 VR1 - Limmen VR1veld 2
    31 okt. 14:00regulierMeteoor De sv. 3 - WSV 1930 4veld 2
    31 okt. 14:00regulierSDOB 2 - WSV 1930 6veld 1
    31 okt. 14:00regulierVitesse 22 7 - WSV 1930 5veld 5
    6 nov. 10:30regulierIlpendam MO13-1 - WSV 1930 MO13-1veld 1
    6 nov. 11:00regulierZCFC 7 - WSV 1930 3veld 6-ZCFC
    6 nov. 12:00regulierWSV 1930 MO15-1 - Assendelft MO15-1veld 1
    6 nov. 13:00regulierKoedijk G1 - WSV 1930 G1Veld 5
    6 nov. 14:00regulierWSV 1930 MO19-2 - Assendelft MO19-1veld 1
    6 nov. 14:00regulierZaanlandia 1 - WSV 1930 1veld 1
    6 nov. 14:30regulierWSV 1930 MO19-1 - Overbos sv. MO19-1veld 2
    6 nov. 16:15regulierWSV 1930 2 - Beverwijk 2veld 1
    7 nov. 09:30regulierOnze Gezellen 45+1 - WSV 1930 45+1veld 2-Onze Gezellen
    7 nov. 10:00regulierWSV 1930 8 - Assendelft 7veld 1
    7 nov. 11:00regulierVitesse 22 VR1 - WSV 1930 VR2veld 1
    7 nov. 12:00regulierWSV 1930 5 - ADO '20 3veld 1
    7 nov. 12:00regulierWSV 1930 4 - Volendam (rkav) 4veld 2
    7 nov. 12:00regulierZaandijk 2 - WSV 1930 2veld 1
    7 nov. 12:00regulierAlways Forward VR1 - WSV 1930 VR1veld 2
    7 nov. 14:00regulierWSV 1930 6 - RCZ 3veld 1
    7 nov. 14:00regulierWSV 1930 7 - ADO '20 4veld 2
    7 nov. 14:00regulierV.V. Bergen 1 - WSV 1930 1veld 1
    7 nov. 14:00regulierOnze Gezellen 4 - WSV 1930 3veld 3-Onze Gezellen
    13 nov. 10:45bekerLimmen MO15-1 - WSV 1930 MO15-1veld 1
    13 nov. 11:00regulierADO '20 3 - WSV 1930 2veld 4
    13 nov. 12:30regulierWSV 1930 G1 - Overbos sv. G1veld 1
    13 nov. 16:15regulierWSV 1930 3 - Castricum FC 6H (Harm) DijkstraVeld B56
    20 nov. 10:30regulierWSV 1930 MO13-1 - vv Zwanenburg MO13-1veld 2
    20 nov. 12:15regulierPurmerend MO19-1 - WSV 1930 MO19-1veld 2
    20 nov. 12:25regulierKoninklijke HFC G1 - WSV 1930 G1veld 6
    20 nov. 14:30regulierWSV 1930 1 - OFC 1veld 1
    20 nov. 15:00regulierKadoelen sv. MO15-2 - WSV 1930 MO15-1veld 3
    20 nov. 16:15regulierWSV 1930 3 - Sporting Krommenie 3veld 1
    20 nov. 16:15regulierWSV 1930 2 - Fortuna Wormerveer sv 2veld 2
    21 nov. 10:00regulierWSV 1930 8 - Vitesse 22 12veld 1
    21 nov. 10:30regulierADO '20 VR1 - WSV 1930 VR1veld 1
    21 nov. 11:00regulierADO '20 2 - WSV 1930 3veld 3
    21 nov. 11:30regulierWSV 1930 VR2 - Alcmaria Victrix VR1veld 2
    21 nov. 11:30regulierRCZ 2 - WSV 1930 2veld 1
    21 nov. 12:00regulierWSV 1930 5 - Knollendam 2veld 1
    21 nov. 12:00regulierPurmerend 3 - WSV 1930 4veld 3
    21 nov. 14:00regulierWSV 1930 6 - Hercules Zaandam sc 3veld 2
    21 nov. 14:00regulierWSV 1930 7 - DIOS sv. 7veld 1
    21 nov. 14:00regulierKSV 1 - WSV 1930 1veld 1
    21 nov. 15:30regulierDIOS sv. 45+1 - WSV 1930 45+1veld 3
    27 nov. 12:00regulierWSV 1930 MO15-1 - Westzaan MO15-2veld 1
    27 nov. 12:00regulierVitesse 22 MO13-2 - WSV 1930 MO13-1veld 5
    27 nov. 14:00regulierWSV 1930 MO19-2 - Meervogels 31 MO19-1veld 1
    27 nov. 14:30regulierWSV 1930 MO19-1 - Blokkers de MO19-2veld 2
    27 nov. 14:30regulierASC De Volewijckers 1 - WSV 1930 1veld 2 (Hoofdveld)
    27 nov. 14:30regulierFC Uitgeest 4 - WSV 1930 3veld 3
    27 nov. 14:45regulierLimmen 2 - WSV 1930 2veld 1
    28 nov. 10:00regulierWSV 1930 45+1 - SVIJ 45+1veld 2
    28 nov. 11:30regulierWSV 1930 2 - SVA 2veld 1
    28 nov. 11:30regulierKFC 5 - WSV 1930 7veld 2
    28 nov. 12:00regulierWSV 1930 4 - Monnickendam 2veld 3
    28 nov. 12:00regulierWSV 1930 3 - Bloemendaal 3veld 2
    28 nov. 12:00regulierHercules Zaandam sc VR1 - WSV 1930 VR2veld 1
    28 nov. 12:30regulierSaenden 3 - WSV 1930 6veld 1
    28 nov. 13:00regulierFC Uitgeest 5 - WSV 1930 5veld 3
    28 nov. 14:00regulierWSV 1930 1 - Rijp (de) 1veld 1
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide