• Test Text
  • Programma Compleet
    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdScheidsrechterVeldKKTKKU
    19 okt. 09:30oefenwedtrijd Wsv'30 JO13-1 - Zeeburgia JO13-5Veld B12
    19 okt. 09:45bekerWSV 1930 MO11-1 - SVW 27 MO11-2L. (Leider) LeiderVeld A1 Parkeerzijde910
    19 okt. 11:15bekerWSV 1930 JO13-2 - Purmerend JO13-4L. (Lucas) JurjensVeld A34
    19 okt. 11:15bekerWSV 1930 MO13-1 - Purmerend MO13-1L. (Leider) LeiderVeld B1112
    19 okt. 11:15bekerWSV 1930 MO15-1 - Rijp (de) MO15-1veld 3
    19 okt. 11:30regulierFortuna Wormerveer sv JO19-3 - WSV 1930 JO19-2veld 1
    19 okt. 12:40regulierWSV 1930 JO16-1 - Vrone JO16-1W.J. KerstenVeld A12
    19 okt. 12:45regulierWSV 1930 MO15-2 - De Wherevogels MO15-1R.J. (Rob) van HoornVeld B910
    19 okt. 14:30bekerKFC JO19-1 - WSV 1930 JO19-1J.T. (Jimmy) Wa Bwandaveld 1
    19 okt. 16:15bekerKFC JO17-3 - WSV 1930 JO17-3veld 1
    20 okt. 10:30regulierEgmondia 3 - WSV 1930 4veld 2
    20 okt. 11:00regulierHoofddorp s.v. 45+1 - WSV 1930 45+1veld 3412
    20 okt. 11:00regulierZwaagdijk RKVV 2 - WSV 1930 6veld 1
    20 okt. 12:00regulierWSV 1930 5 - SDOB 2W.J. KerstenVeld A12
    20 okt. 14:30regulierAlliance '22 sv. VR1 - WSV 1930 VR1M.B. (Marco) Spanjaartveld 1
    24 okt. 20:00bekerKFC VR2 - WSV 1930 VR1D. (Dion) Fijmaveld 1
    26 okt. 08:30regulierPurmerland MO13-1 - WSV 1930 MO13-1veld 1
    26 okt. 09:45regulierWSV 1930 JO13-2 - Assendelft JO13-2veld 2
    26 okt. 09:45regulierWSV 1930 JO13-1 - ODIN 59 JO13-2veld 1
    26 okt. 09:45regulierWSV 1930 MO11-1 - Always Forward MO11-2veld 3
    26 okt. 11:15regulierWSV 1930 JO14-2 - ST VV Egmond JO14-3veld 1
    26 okt. 11:15regulierWSV 1930 MO15-2 - Monnickendam MO15-1veld 2
    26 okt. 12:10regulierSDZ JO17-1 - WSV 1930 JO17-1veld 1
    26 okt. 12:15regulierSporting Krommenie JO15-1 - WSV 1930 JO15-1veld 2
    26 okt. 12:15regulierFC Uitgeest MO19-1 - WSV 1930 MO19-1veld 5
    26 okt. 12:30regulierWSV 1930 JO16-1 - AFC 34 JO16-4veld 3
    26 okt. 12:45regulierADO '20 JO19-4 - WSV 1930 JO19-3veld 6
    26 okt. 12:55regulierWSV 1930 JO17-3 - Castricum FC JO17-2veld 2
    26 okt. 12:55regulierWSV 1930 JO14-1 - Volendam (rkav) JO14-2veld 1
    26 okt. 13:00regulierHBC G1 - WSV 1930 G1L.A. (Leo) Holdorp5KGB0206
    26 okt. 13:00regulierDIOS sv. MO15-1 - WSV 1930 MO15-1veld 2
    26 okt. 13:20regulierKadoelen sv. MO17-3 - WSV 1930 MO17-1veld 2
    26 okt. 14:30regulierVSV JO19-1 - WSV 1930 JO19-1veld 1
    26 okt. 14:35regulierWSV 1930 JO17-2 - Limmen JO17-2veld 1
    26 okt. 14:50regulierWSV 1930 JO19-2 - V.V. Bergen JO19-4veld 2
    27 okt. 10:00regulierWijk aan Zee 45+1 - WSV 1930 45+1A (Aart) Hiemstraveld 1
    27 okt. 11:00regulierWSV 1930 2 - Meteoor De sv. 2R.D. (Raul) Morell y CarstensenVeld A34
    27 okt. 11:30regulierWSV 1930 3 - SV Rood-Wit Zaanstad 6D. (Diego) de DroogVeld C56
    27 okt. 11:30regulierAlkmaarsche Boys 4 - WSV 1930 4veld 1
    27 okt. 11:30regulierDe Wherevogels 3 - WSV 1930 5veld 1
    27 okt. 12:00regulierWSV 1930 VR1 - Overbos sv. VR1Veld B1112
    27 okt. 12:15regulierPurmerland VR1 - WSV 1930 VR3veld 2
    27 okt. 13:15regulierWSV 1930 6 - SDOB 3W.J. KerstenVeld C78
    27 okt. 14:00regulierWSV 1930 1 - DSS 1A. (Abdullah) OughrisVeld A12
    27 okt. 14:00regulierWSV 1930 VR2 - ADO '20 VR2Veld B910
    2 nov. 09:45regulierWSV 1930 MO11-1 - Vitesse 22 MO11-1veld 1
    2 nov. 09:45regulierWSV 1930 MO13-1 - Volendam (rkav) MO13-2veld 2
    2 nov. 10:00regulierOFC JO13-1 - WSV 1930 JO13-1veld 1
    2 nov. 10:00regulierZaanlandia JO13-4 - WSV 1930 JO13-2veld 1
    2 nov. 10:30regulierFortuna Wormerveer sv JO17-3 - WSV 1930 JO17-2veld 3
    2 nov. 11:00regulierZCFC G1 - WSV 1930 G1veld 8 ZCFC
    2 nov. 11:15regulierWSV 1930 JO15-1 - SVIJ JO15-1veld 1
    2 nov. 11:15regulierWSV 1930 MO17-1 - SDOB MO17-1veld 2
    2 nov. 11:30regulierDEM (RKVV) JO14-3 - WSV 1930 JO14-2veld 2
    2 nov. 12:00regulierSporting Krommenie JO19-2 - WSV 1930 JO19-2veld 4
    2 nov. 13:00regulierWSV 1930 JO17-1 - DWS afc JO17-2veld 1
    2 nov. 13:00regulierWSV 1930 MO15-1 - Buitenveldert sc. MO15-1veld 2
    2 nov. 13:00regulierKFC JO14-2 - WSV 1930 JO14-1veld 2
    2 nov. 13:00regulierSVW 27 JO16-2 - WSV 1930 JO16-1veld 3
    2 nov. 14:30regulierAFC IJburg MO15-5 - WSV 1930 MO15-2veld 3
    2 nov. 14:35regulierWSV 1930 MO19-1 - Kolping Boys MO19-1veld 2
    2 nov. 14:45regulierWSV 1930 JO19-3 - Bloemendaal JO19-3veld 1
    2 nov. 15:00regulierHBC JO17-3 - WSV 1930 JO17-3E.A. (Erwin) Jansenveld 4--
    2 nov. 16:30regulierWSV 1930 JO19-1 - Onze Gezellen JO19-1veld 2
    3 nov. 10:00regulierWSV 1930 45+1 - Alcmaria Victrix 45+1veld 1
    3 nov. 11:00regulierWSV 1930 4 - Koedijk 3veld 2
    3 nov. 11:00regulierHillegom sv VR1 - WSV 1930 VR1veld 3
    3 nov. 11:15regulierSaenden 2 - WSV 1930 2veld 1
    3 nov. 12:00regulierWSV 1930 5 - RCZ 3veld 1
    3 nov. 12:00regulierIlpendam 3 - WSV 1930 6veld 2
    3 nov. 13:00regulierSaenden VR1 - WSV 1930 VR2veld 1
    3 nov. 14:00regulierWSV 1930 VR3 - Zaandijk VR2veld 2
    3 nov. 14:00regulierRWZ 1 - WSV 1930 1veld 1
    9 nov. 08:30regulierKFC JO13-4 - WSV 1930 JO13-2veld 1
    9 nov. 08:45regulierFortuna Wormerveer sv JO15-2 - WSV 1930 JO15-1veld 2
    9 nov. 09:30regulierDEM (RKVV) MO11-1 - WSV 1930 MO11-1veld 5
    9 nov. 10:00regulierBlauw Wit (W) JO16-1 - WSV 1930 JO16-12e veld
    9 nov. 10:30regulierRCZ MO15-1 - WSV 1930 MO15-22e veld
    9 nov. 11:00regulierWSV 1930 JO17-2 - DEM (RKVV) JO17-3veld 3
    9 nov. 11:00regulierWSV 1930 MO17-1 - ZOB MO17-1veld 2
    9 nov. 11:00regulierWSV 1930 MO13-1 - Purmerend MO13-2veld 1
    9 nov. 12:30regulierWSV 1930 G1 - Overbos sv. G1veld 1
    9 nov. 12:30regulierFortuna Wormerveer sv JO13-3 - WSV 1930 JO13-1veld 3
    9 nov. 12:45regulierWSV 1930 JO14-1 - RCZ JO14-1veld 2
    9 nov. 12:45regulierWSV 1930 JO14-2 - SVA JO14-2veld 3
    9 nov. 14:00regulierSporting Krommenie JO19-1 - WSV 1930 JO19-1veld 2
    9 nov. 14:30regulierWSV 1930 JO17-3 - Jong Holland JO17-2veld 3
    9 nov. 14:30regulierWSV 1930 JO17-1 - Sporting Krommenie JO17-1veld 1
    9 nov. 14:30regulierWSV 1930 MO19-1 - Beemster MO19-1veld 2
    9 nov. 14:40regulierAlways Forward MO15-1 - WSV 1930 MO15-1veld 2
    9 nov. 15:00regulierOnze Gezellen JO19-2 - WSV 1930 JO19-3veld 1 Onze Gezellen
    9 nov. 16:30regulierWSV 1930 JO19-2 - Volendam (rkav) JO19-3veld 1
    10 nov. 11:00regulierWSV 1930 2 - Hercules Zaandam sc 2veld 1
    10 nov. 11:00regulierBerkhout 45+1 - WSV 1930 45+1veld 2
    10 nov. 11:00regulierZeevogels 3 - WSV 1930 4veld 2
    10 nov. 11:00regulierVitesse 22 VR1 - WSV 1930 VR2veld 1
    10 nov. 11:30regulierWSV 1930 3 - SV Rood-Wit Zaanstad 4D. (Diego) de Droogveld 3--
    10 nov. 12:00regulierWSV 1930 VR1 - JVC VR1veld 2
    10 nov. 12:00regulierRijp (de) VR2 - WSV 1930 VR3veld 1
    10 nov. 13:15regulierWSV 1930 5 - OFC 2veld 3
    10 nov. 14:00regulierWSV 1930 1 - BSM sv 1veld 1
    10 nov. 14:00regulierDe Wherevogels 4 - WSV 1930 6veld 2
    16 nov. 10:30regulierWieringermeer MO11-1 - WSV 1930 MO11-1veld 3
    16 nov. 11:00regulierWSV 1930 JO13-1 - Volendam (rkav) JO13-3veld 2
    16 nov. 11:00regulierWSV 1930 JO13-2 - SVA JO13-3veld 3
    16 nov. 11:00regulierWSV 1930 MO15-1 - Zeeburgia avv MO15-1veld 1
    16 nov. 11:00regulierST VV Egmond JO14-1 - WSV 1930 JO14-1veld 1
    16 nov. 11:45regulierFortuna Wormerveer sv JO14-3 - WSV 1930 JO14-2veld 2
    16 nov. 12:30regulierWSV 1930 JO15-1 - DSOV JO15-1veld 2
    16 nov. 12:30regulierWSV 1930 G1 - FC Uitgeest G1veld 1
    16 nov. 12:30regulierWSV 1930 JO16-1 - DEM (RKVV) JO16-2veld 3
    16 nov. 13:00regulierMeteoor De sv. MO13-2 - WSV 1930 MO13-11e veld
    16 nov. 14:00regulierFC Uitgeest JO17-4 - WSV 1930 JO17-3veld 3
    16 nov. 14:00regulierRijp (de) MO19-1 - WSV 1930 MO19-1veld 1
    16 nov. 14:30regulierWSV 1930 JO19-3 - Jong Hercules JO19-1veld 3
    16 nov. 14:30regulierWSV 1930 JO17-1 - RODA '23 Rksv JO17-2veld 1
    16 nov. 14:30regulierWSV 1930 MO15-2 - Ilpendam MO15-1veld 2
    16 nov. 14:45regulierADO '20 JO17-2 - WSV 1930 JO17-2veld 3
    16 nov. 15:00regulierSDZ MO17-2 - WSV 1930 MO17-1veld 1
    16 nov. 16:15regulierWSV 1930 JO19-1 - ODIN 59 JO19-1veld 2
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide