• Test Text
  • Programma Compleet

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijdScheidsrechterVeldKKTKKUDetails
    25 mei. 08:30regulierWSV 1930 JO9-1 - Jong Holland JO9-3Veld A2 Kwart 312
    25 mei. 08:30regulierWSV 1930 JO11-2 - SVA JO11-4L. (Leider) LeiderVeld B1 Halzijde910
    25 mei. 08:30regulierWSV 1930 JO10-4 - Monnickendam JO10-2Veld A1 Kwart 256
    25 mei. 08:30regulierWSV 1930 JO11-4 - Blauw Wit (W) JO11-1L. (Leider) LeiderVeld B2 Wijkzijde910
    25 mei. 08:30regulierWSV 1930 JO10-2 - Rijp (de) JO10-1Veld A1 Kwart 134
    25 mei. 08:30regulierWSV 1930 JO9-2 - FC Uitgeest JO9-3Veld A2 Kwart 478
    25 mei. 08:30regulierPurmersteijn JO8-4 - WSV 1930 JO8-2veld 2
    25 mei. 08:45regulierZOB MO11-1 - WSV 1930 MO11-1R. (Roos) BakkerD11416
    25 mei. 09:00regulierLimmen JO8-1 - WSV 1930 JO8-1veld 3
    25 mei. 09:00regulierPurmerend JO11-1 - WSV 1930 JO11-1veld 1
    25 mei. 09:45regulierWSV 1930 JO13-2 - HBOK JO13-1AfgeschermdVeld B34
    25 mei. 09:45regulierPurmersteijn JO10-2 - WSV 1930 JO10-1veld 3
    25 mei. 09:55regulierWSV 1930 JO12-2 - Zaanlandia JO12-2AfgeschermdVeld A2 Slootzijde56
    25 mei. 09:55regulierWSV 1930 JO12-1 - Buiksloot dvc JO12-2B. (Bora) AnliVeld A1 Parkeerzijde12
    25 mei. 10:00regulierFC Uitgeest JO10-3 - WSV 1930 JO10-3veld 4
    25 mei. 11:00regulierTOB Rksv VR1 - WSV 1930 VR1veld 5 TOB
    25 mei. 11:15regulierWSV 1930 MO15-1 - Rijp (de) MO15-1W.J. KerstenVeld A910
    25 mei. 11:15regulierWSV 1930 MO13-1 - Always Forward MO13-1L. (Leider) LeiderVeld B1112
    25 mei. 11:15regulierWSV 1930 JO13-1 - Rijp (de) JO13-1L. (Leider) LeiderVeld C78
    25 mei. 11:30regulierSporting Krommenie JO9-5 - WSV 1930 JO9-3veld 4
    25 mei. 12:00regulierAlcmaria Victrix JO13-1 - WSV 1930 JO13-3veld 2
    25 mei. 12:30regulierKleine Sluis JO15-1 - WSV 1930 JO15-1J.P. (Jesper) Ursemveld 5 West-AWest 1West 3
    25 mei. 12:30regulierFortuna Wormerveer sv MO17-1 - WSV 1930 MO17-1veld 2
    25 mei. 12:45regulierWSV 1930 JO17-4 - SVA JO17-5H (Harm) DijkstraVeld B56
    25 mei. 12:45regulierWSV 30 JO14-3M - Vitesse 22 JO14-2L. (Leider) LeiderVeld C34
    25 mei. 12:50regulierWSV 1930 JO17-1 - IVV JO17-1P.N.M. (Piet) OudVeld A12
    25 mei. 13:00regulierLimmen JO17-3 - WSV 1930 JO17-3C. (Cock) Bruinveld 3--
    25 mei. 13:00regulierSporting Krommenie JO17-3 - WSV 1930 JO17-5veld 4
    25 mei. 13:15regulierAlways Forward JO15-3 - WSV 1930 JO15-3R. (Rob) Kneefelveld 4 (Vastenburg)--
    25 mei. 13:30regulierVolendam (rkav) JO15-5 - WSV 1930 JO15-2veld 7
    25 mei. 14:00regulierDWOW JO19-1 - WSV 1930 JO19-2veld 2
    25 mei. 14:30regulierWSV 1930 MO15-2 - Ilpendam MO15-1L. (Leider) LeiderVeld B1112
    25 mei. 14:30regulierPurmerend JO14-2 - WSV 1930 JO14-2veld 2
    25 mei. 14:35regulierWSV 1930 MO19-1 - Jong Holland MO19-1R.J. (Rob) van HoornVeld A910
    25 mei. 15:00regulierVolendam (rkav) JO11-8 - WSV 1930 JO11-3veld 8
    25 mei. 16:05regulierWSV 1930 JO19-3 - Castricum FC JO19-3P.G.A. (Piet) van der LaanVeld B34
    25 mei. 16:35regulierWSV 1930 JO19-1 - Buitenboys sc. JO19-1N.S. (Norbert) van ZantenVeld A12
    26 mei. 11:00regulierSpaarnwoude sv. 3 - WSV 1930 4veld 134
    26 mei. 11:00regulierKoedijk 2 - WSV 1930 2R. (Rasit) Yigitveld 2
    26 mei. 11:30regulierWSV 1930 3 - Apollo 68 2W.J. KerstenVeld A12
    26 mei. 14:00regulierWSV 1930 VR1 - Sporting '70 VR1Veld A1112
    26 mei. 14:00regulierSV Rood-Wit Zaanstad 1 - WSV 1930 1C.A. (Carlo) Dop1e veld
    29 mei. 19:30regulierWSV 1930 VR1 - EVC VR1L. (Leider) LeiderVeld C1112
    1 jun. 08:30regulierWSV 1930 JO11-4 - OSV JO11-3Veld C2 Wijkzijde1112
    1 jun. 08:30regulierWSV 1930 JO9-3 - SVA JO9-5veld 1
    1 jun. 09:30regulierWSV 1930 JO10-2 - Zeevogels JO10-1veld 1
    1 jun. 09:30regulierSDOB JO8-3 - WSV 1930 JO8-2veld 1
    1 jun. 09:45regulierWSV 1930 JO11-2 - ODIN 59 JO11-3Veld C1 Parkeerzijde910
    1 jun. 10:00regulierWSV 1930 JO12-2 - Kennemers (de) JO12-2L. (Leider) LeiderVeld A2 Slootzijde34
    1 jun. 10:00regulierWSV 1930 JO17-5 - Zouaven (de) JO17-4Veld C56
    1 jun. 11:15regulierWSV 1930 MO15-1 - Volendam (rkav) MO15-3veld 3
    1 jun. 11:30regulierWSV 1930 JO13-1 - AFC 34 JO13-3Veld C910
    1 jun. 11:55regulierWSV 1930 JO13-3 - Kwadijk JO13-1veld 2
    1 jun. 12:30regulierADO '20 JO17-3 - WSV 1930 JO17-2 veld 1
    1 jun. 13:00regulierZouaven (de) JO19-3 - WSV 1930 JO19-3veld 1
    1 jun. 15:00regulierSwift VR1 - WSV 1930 VR1veld 3
    2 jun. 11:00regulierTerrasvogels 4 - WSV 1930 4veld 1
    8 jun. 08:30regulierWSV 1930 JO8-2 - Beemster JO8-2veld 2
    8 jun. 10:30regulierSporting Krommenie MO17-1 - WSV 1930 MO17-1veld 1
    8 jun. 12:00regulierMarken sv. VR1 - WSV 1930 VR1A. (Albert) van VeenB57
    8 jun. 12:00regulierIJmuiden vv. JO17-1 - WSV 1930 JO17-5veld 4
    15 jun. 08:30regulierWSV 1930 JO9-3 - De Wherevogels JO9-3veld 1
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide