• Test Text
  • Programma Schoolvoetbal Wormerland 6 juli

    De tijden van het schoolvoetbaltoernooi 2019 van 6 juli zijn bekend!

    Zie onder voor de laatste indeling (laatste inhoudelijke update: 27 juni 2019, 21:50)

    Groep 3 jongens A team 1   team 2 Veld
    8:45 Eendragt 1 - Wormer wieken 3jC A1-1
    9:05 Weremere 2 - Eendragt 1 A1-1
    9:25 Wormer wieken 3jC - Weremere 2 A1-1
    9:45 Eendragt 1 - Wormer wieken 3jC A1-1
    10:05 Weremere 2 - Eendragt 1 A1-1
    10:25 Wormer wieken 3jC - Weremere 2 A1-1
    Groep 3 jongens B team 1   team 2 Veld
    8:45 Eendragt 3 - Wormer wieken 3jD A1-2
    9:05 Weremere 3 - Eendragt 3 A1-2
    9:25 Wormer wieken 3jD - Weremere 3 A1-2
    9:45 Eendragt 3 - Wormer wieken 3jD A1-2
    10:05 Weremere 3 - Eendragt 3 A1-2
    10:25 Wormer wieken 3jD - Weremere 3 A1-2
    Groep 3 jongens C team 1   team 2 Veld
    8:45 Weremere 1 - Harpoen 1 A2-1
    9:05 Super mario DEW - Eendragt 2 A2-1
    9:25 Weremere 1 - Super mario DEW A2-1
    9:45 Harpoen 1 - Eendragt 2 A2-1
    10:05 Weremere 1 - Eendragt 2 A2-1
    10:25 Harpoen 1 - Super mario DEW A2-1
    Groep 3 meiden A team 1   team 2 Veld
    8:45 Eendragt 4 - The unicorns DEW B1-1
    9:05 Wormer wieken 3mA - Eendragt 4 B1-1
    9:25 The unicorns DEW - Wormer wieken 3mA B1-1
    9:45 Eendragt 4 - The unicorns DEW B1-1
    10:05 Wormer wieken 3mA - Eendragt 4 B1-1
    10:25 The unicorns DEW - Wormer wieken 3mA B1-1
    Groep 3 meiden B team 1   team 2 Veld
    8:45 Wermere 4 - Eendragt 5 B1-2
    9:05 Wormer wieken 3mB - Weremere 4 B1-2
    9:25 Eendragt 5 - Wormer wieken 3mB B1-2
    9:45 Wermere 4 - Eendragt 5 B1-2
    10:05 Wormer wieken 3mB - Weremere 4 B1-2
    10:25 Eendragt 5 - Wormer wieken 3mB B1-2
    Groep 4 jongens A team 1   team 2 Veld
    11:05 Wormer wieken mix 4 - Eendragt 6 A1-1
    11:25 Weremere 5 - Wermere 6 A1-1
    11:45 Wormer wieken mix 4 - Wermere 5 A1-1
    12:05 Eendragt 6 - Wermere 6 A1-1
    12:25 Wormer wieken mix 4 - Wermere 6 A1-1
    12:45 Eendragt 6 - Weremere 5 A1-1
    Groep 4 jongens B team 1   team 2 Veld
    11:05 Eendragt 7 - Eendragt 8 A1-2
    11:25 Zweinstein DEW - Weremere 7 A1-2
    11:45 Eendragt 7 - Zweinstein DEW A1-2
    12:05 Eendragt 8 - Weremere 7 A1-2
    12:25 Eendragt 7 - Weremere 7 A1-2
    12:45 Eendragt 8 - Zweinstein DEW A1-2
    Groep 4 meiden team 1   team 2 Veld
    11:05 Eendragt 9 - Eendragt 10 A2-1
    11:25 Weremere 8 - Eendragt 9 A2-1
    11:45 Eendragt 10 - Wermere 8 A2-1
    12:05 Weremere 8 - Eendragt 10 A2-1
    12:25 Eendragt 9 - Wermere 8 A2-1
    12:45 Eendragt 10 - Eendragt 9 A2-1
    Groep 5 jongens team 1   team 2 Veld
    11:05 Weremere 9 - Wormer wieken 5j B1-1
    11:25 Eendragt 11 - Weremere 9 B1-1
    11:45 Wormer wieken 5j - Eendragt 11 B1-1
    12:05 Eendragt 11 - Wormer wieken 5j B1-1
    12:25 Weremere 9 - Eendragt 11 B1-1
    12:45 Wormer wieken 5j - Weremere 9 B1-1
    Groep 5 meiden team 1   team 2 Veld
    11:05 Eendragt 12 - Eendragt 13 B1-2
    11:25 Wormer wieken 5/6m - Eendragt 12 B1-2
    11:45 Eendragt 13 - Wormer wieken 5/6m B1-2
    12:05 Wormer wieken 5/6m - Eedragt 13 B1-2
    12:25 Eendragt 12 - Wormer wieken 5/6m B1-2
    12:45 Eendragt 13 - Eendragt 12 B1-2
    Groep 6 jongens A team 1   team 2 Veld
    13:30 Eendragt 15 - Wormer wieken 6j B1-1
    13:50 Weremere 11 - Eendragt 15 B1-1
    14:10 Wormer wieken 6j - Weremere 11 B1-1
    14:30 Weremere 11 - Wormer wieken 6j B1-1
    14:50 Eendragt 15 - Weremere 11 B1-1
    15:10 Wormer wieken 6j - Eendragt 15 B1-1
    Groep 6 jongens B team 1   team 2 Veld
    13:30 All the singel ladies DEW - Eendragt 14 B1-2
    13:50 Weremere 10 - Harpoen 2 B1-2
    14:10 All the singel ladies DEW - Weremere 10 B1-2
    14:30 Eendragt 14 - Harpoen 2 B1-2
    14:50 All the singel ladies DEW - Harpoen 2 B1-2
    15:10 Eendragt 14 - Weremere 10 B1-2
    Groep 7 jongens team 1   team 2 Veld
    8:45 Eendragt 16 - Eendragt 17 C1
    9:05 Eendragt 18 - Wormer wieken 7jA C1
    9:25 Eendragt 16 - Wormer wieken 7jA C1
    9:45 Eendragt 18 - Wormer wieken 7jB C1
    10:05 Eendragt 17 - Eendragt 18 C1
    10:25 Wormer wieken 7jA - Wormer wieken 7jB C1
    10:45 Eendragt 16 - Eendragt 18 C1
    11:05 Eendragt 17 - Wormer wieken 7jB C1
    11:25 Eendragt 16 - Wormer wieken 7jB C1
    11:45 Eendragt 17 - Womer wieken 7jA C1
    Groep 7 meiden team 1   team 2 Veld
    8:45 Eendragt 19 - Wormer wieken 7mc C2
    9:05 Weremere 12 - Eendragt 19 C2
    9:25 Wormer wieken 7mc - Weremere 12 C2
    9:45 Weremere 12 - Wormer wieken 7mc C2
    10:05 Eendragt 19 - Weremere 12 C2
    10:25 Wormer wieken 7mc - Eendragt 19 C2
    Groep 8 jongens A team 1   team 2 Veld
    13:30 Eendragt 20 - Wormer wieken 8jA A1
    13:50 Weremere 13 - Eendragt 20 A1
    14:10 Wormer wieken 8jA - Weremere 13 A1
    14:30 Weremere 13 - Wormer wieken 8jA A1
    14:50 Eendragt 20 - Weremere 13 A1
    15:10 Wormer wieken 8jA - Eendragt 20 A1
    Groep 8 jongens B team 1   team 2 Veld
    13:30 Weremere 14 - Eendragt 22 A2
    13:50 Harpoen 3 - Weremere 14 A2
    14:10 Eendragt 22 - Harpoen 3 A2
    14:30 Harpoen 3 - Eendragt 22 A2
    14:50 Weremere 14 - Harpoen 3 A2
    15:10 Eendragt 22 - Weremere 14 A2
    Groep 8 meiden team 1   team 2 Veld
    13:30 Eendragt 21 - Weremere 15 B2
    13:50 Wormer wieken mix8B - Eendragt 21 B2
    14:10 Weremere 15 - Wormer wieken mix8B B2
    14:30 Wormer wieken mix8B - Weremere 15 B2
    14:50 Eendragt 21 - Wormer wieken mix8B B2
    15:10 Weremere 15 - Eendragt 21 B2
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide