• Test Text
  • WSV 1930 1 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    Bloem, JWRCOverige stafTeammanager
    Brouwer, MOverige stafTeammanager
    Ruiter, Richard deOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 jan. 14:00Saenden 1 - WSV 1930 1Sportpark Saenden
    10 feb. 14:30Westzaan 1 - WSV 1930 1Sportpark Zuideinde- Westzaan
    17 feb. 14:00WSV 1930 1 - Zeevogels 1Sportpark WSV'30
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 jan.WSV 1930 1 - Duinrand S 18 - 1
  • Poulestanden WSV 1930 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rijp (de) 112100240172330
    2Saenden 11191132141828
    3Alcmaria Victrix 11061329151419
    4Sporting Krommenie 1106132115619
    5Zaandijk 1105142013716
    6WSV 1930 1115152823516
    7Zeevogels 1105052419515
    8SV Rood-Wit Zaanstad 1114342522315
    9Westzaan 1104151519-413
    10RCZ 1113261123-1211
    11Knollendam 1112271625-98
    12Duinrand S 1112091651-356
    13Sporting S 1101181334-214

    Poulestanden WSV 1930 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WSV 1930 1321011477
    2Ilpendam 1320115786
    3Purmerend 1302159-42
    4Purmerland 13012314-111

    Poulestanden WSV 1930 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Purmersteijn 111006063
    2Meervogels 31 111006153
    3SVA 111006153
    4ODIN 59 211005053
    5RKAV Volendam11005053
    6LSVV 111004043
    7DEM11003033
    8Purmersteijn11003033
    9Beemster 111006423
    10Limmen 111006423
    11Grasshoppers 111003123
    12Vitesse 22 111002023
    13Assendelft 111004313
    14DWOW 111003213
    15V.V. Bergen 111002113
    16Hollandia T 111002113
    17KFC 111002113
    18IVV 111002203
    19Zwaluwen 30 HCSV 111001103
    20Fortuna Wormerv.11001103
    21Always Forward 111000003
    22BOL 111000003
    23Kolping Boys 111000003
    24Strandvogels 110012200
    25KSV 110011100
    26FC Uitgeest 110011100
    27Kennemers (de) 110010000
    28Hercules Zaandam sc 110010000
    29Vrone 110010000
    30WSV 1930 1100134-10
    31Volendam (rkav) 2100123-10
    32Hugo Boys 1100112-10
    33Koedijk 1100112-10
    34Woudia 1100112-10
    35Marken sv. 1100146-20
    36ZAP 1100146-20
    37KGB 1100113-20
    38Fortuna Wormerveer sv 1100102-20
    39Monnickendam 1100103-30
    40Zouaven (de) 1100103-30
    41Hollandia100104-40
    42Kleine Sluis 1100116-50
    43Winkel 1100116-50
    44Blokkers de 1100105-50
    45Volendam (rkav) 1100105-50
    46Reiger Boys 1100106-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Conijn, NielsTeamspeler
    Dijk, Killian vanTeamspeler
    Hersche, MerlijnTeamspeler
    Hoek, YoranTeamspeler
    Hollander, KjellTeamspeler
    Marcus, HugoTeamspeler
    Oers, Arnout vanTeamspeler
    Ollebek, RandyTeamspelerVerdediger
    Royen, RemyTeamspeler
    Veken, MykoTeamspeler
    Veldt, IndyTeamspeler
    Vries, Albert-Jan deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide