• Test Text
  • WSV 1930 2 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ruiter, Richard deTechnische stafHoofdcoach
    Ruiter, Richard deOverige stafTeammanager
    Weijers, J.F.Overige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 nov. 11:00Spirit 30 (SC) 2 - WSV 1930 2Sportpark Spirit'30
    25 nov. 11:00WSV 1930 2 - Foresters (de) 2Sportpark WSV'30
    2 dec. 11:30Grasshoppers 2 - WSV 1930 2Sportpark De Weyver
    9 dec. 11:00WSV 1930 2 - Always Forward 2Sportpark WSV'30
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 nov.WSV 1930 2 - VIOS-W 21 - 2
    11 nov.WSV 1930 2 - Vrone 20 - 0
  • Poulestanden WSV 1930 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Velsen Rkvv 2321011387
    2WSV 1930 2311168-24
    3DSS 2310268-23
    4DWS afc 23102610-43

    Poulestanden WSV 1930 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Meervogels 31 277002351821
    2Grasshoppers 274211610614
    3HSV 2740323121112
    4Koedijk 274031910912
    5VIOS-W 274031214-212
    6Foresters (de) 273131321-810
    7Always Forward 273041718-19
    8Spirit 30 (SC) 27214111107
    9Hollandia T 272141925-67
    10Vrone 27214814-67
    11WSV 1930 272141019-97
    12RKEDO 27115921-124

    Poulestanden WSV 1930 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ADO '20 21100110113
    2Kampong 211007073
    3Zeeburgia avv 211007073
    4DEM (RKVV) 211006153
    5Bloemendaal 211005053
    6Fortuna Wormerveer sv 211005053
    7ZAP 211005053
    8Pancratius Rksv 211004043
    9RODA '23 Rksv 211004043
    10AFC 211008533
    11Hillegom sv 211003033
    12FC Uitgeest 211003033
    13Velsen Rkvv 211004223
    14Hollandia T 211003123
    15Swift 311003123
    16Hooglanderveen 211002023
    17KFC 211002023
    18Hoogland 211005413
    19Geel Wit '20 sv. 211004313
    20Rijp (de) 211004313
    21Zaanlandia 211004313
    22Hercules Zondag 211003213
    23Sterrenwijk 211003213
    24SDO 211002113
    25Buitenveldert sc. 311001013
    26Spaarnwoude sv. 211001013
    27Vitesse 22 311001103
    28SVA 210103301
    29WSV 1930 210103301
    30Houten 200000000
    31JSV Nieuwegein 200000000
    32SCH '44 200000000
    33UVV 200000000
    34SV Spartanen 210011100
    35Goy 't 2100145-10
    36Hillegom sv 4100134-10
    37Kolping Boys 2100134-10
    38Purmerend 2100134-10
    39Elinkwijk 2100123-10
    40Kampong 3100123-10
    41Amsvorde 2100112-10
    42Purmersteijn 2100101-10
    43SDZ 2100101-10
    44Dijk De asv 2100124-20
    45Kleine Sluis 2100113-20
    46RKDES 2100113-20
    47AFC Quick 1890 3100102-20
    48Westfriezen 2100102-20
    49AGB 2100158-30
    50WV-HEDW 3100103-30
    51Zouaven (de) 2100103-30
    52Buitenveldert sc. 4100104-40
    53Sporting Martinus 2100104-40
    54Alliance '22 sv. 2100116-50
    55Limmen 2100105-50
    56Velsen Rkvv 3100105-50
    57VVW 2100105-50
    58Meer De sv. 4100107-70
    59PVCV 2100107-70
    60Kennemers (de) 21001011-110
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Arents, BobTeamspeler
    Besseling, StijnTeamspeler
    Bruning, OmarTeamspeler
    Conijn, LarsTeamspeler
    Hand, ThomasTeamspeler
    Heide, Nick v.d.Teamspeler
    Jong, Ruben deTeamspeler
    Jonker, Jan JaapTeamspeler
    Koning, TimTeamspeler
    Mak, RobinTeamspeler
    Peper, KoenTeamspeler
    Ruiter, Bryan deTeamspeler
    Snijders, HiddeTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide