• Test Text
  • WSV 1930 45+1 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dijkstra, HarmOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden WSV 1930 45+1 (0600 Mannen 45+ Zondag (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Parkstad SV 45+11110013983130
    2WSV 1930 45+11082038122626
    3SSV 45+1116142020019
    4Wijk aan Zee 45+1125251824-617
    5LSVV 45+1125162826216
    6Hoofddorp s.v. 45+11241735251013
    7Alcmaria Victrix 45+194052015512
    8SVIJ 45+1113171836-1810
    9Berkhout 45+1100010858-500
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Brandenburg, MarkTeamspeler
    Caspers, AlbertTeamspeler
    Damen, EdwinTeamspeler
    Dijkstra, HarmTeamspeler
    Gomes, JoséTeamspeler
    Gregory, HaroldTeamspeler
    Gregory, WalterTeamspeler
    Hazes, J.J.F.Teamspeler
    Kwantes, RonTeamspeler
    Rosa Camargo, JTeamspeler
    Ruiter, Richard deTeamspeler
    Sierat, RonaldTeamspeler
    Steinbrückner, ErwinTeamspeler
    Visscher, RTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide