• Test Text
  • WSV 1930 JO13-4 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    Deze wedstrijd bestaat niet (meer)

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 nov. 10:00Volendam (rkav) JO15-3 - WSV 1930 JO15-1Sportpark Volendam
    15 nov. 11:30IVV 2 - WSV 1930 2Sportpark De Breek
    21 nov. 09:45WSV 1930 MO13-1 - Kadoelen sv. MO13-4Sportpark WSV'30
    21 nov. 10:00SVA JO13-3 - WSV 1930 JO13-2Sportpark SVA
    21 nov. 10:00Fortuna Wormerveer sv JO14-2 - WSV 1930 JO14-1Sportpark Fortuna Wormerveer
    21 nov. 11:15WSV 1930 JO13-1 - Hercules Zaandam sc JO13-1Sportpark WSV'30
    21 nov. 11:15WSV 1930 JO17-1 - AMVJ JO17-1Sportpark WSV'30
    21 nov. 11:30Pancratius Rksv MO17-2 - WSV 1930 MO17-3Sportpark Schuilhoeve
    21 nov. 11:45Schagen United MO15-1 - WSV 1930 JO15-1Sportpark Nes Noord
    21 nov. 12:00OFC MO19-1 - WSV 1930 MO19-1Sportpark OFC
    21 nov. 12:30Zaandijk MO17-1 - WSV 1930 MO17-2Sportpark Schanszicht
    21 nov. 13:00WSV 1930 JO14-2 - Purmerland JO14-1Sportpark WSV'30
    21 nov. 13:00Hercules Zaandam sc MO17-1 - WSV 1930 MO17-1Sportpark De Kuil
    21 nov. 14:30Sporting Andijk JO19-1 - WSV 1930 JO19-3Sportpark Andijk
    21 nov. 14:30Castricum FC JO19-1 - WSV 1930 JO19-2Sportpark Noord End
    21 nov. 14:45WSV 1930 JO19-1 - FC Den Helder JO19-1Sportpark WSV'30
    21 nov. 14:45WSV 1930 JO17-2 - FC Uitgeest JO17-3Sportpark WSV'30
    21 nov. 14:45WSV 1930 JO14-3 - SVA JO14-2Sportpark WSV'30
    22 nov. 10:00WSV 1930 45+1 - Geel Wit '20 sv. 45+1Sportpark WSV'30
    22 nov. 10:30Egmondia 3 - WSV 1930 5Sportpark Egmondia
    22 nov. 11:00SVA 2 - WSV 1930 2Sportpark SVA
    22 nov. 11:00Limmen VR2 - WSV 1930 VR2Sportpark Dampegheest
    22 nov. 11:00Meervogels 31 3 - WSV 1930 4Sportpark Cloppenburg
    22 nov. 12:00WSV 1930 3 - ASV Arsenal 5Sportpark WSV'30
    22 nov. 14:00WSV 1930 VR1 - Hillegom sv VR1Sportpark WSV'30
    22 nov. 14:00WSV 1930 7 - Assendelft 7Sportpark WSV'30
    22 nov. 14:00Egmondia - WSV 1930Sportpark Egmondia
    22 nov. 14:00Onze Gezellen 6 - WSV 1930 6Sportpark Vd Aart
    28 nov. 09:00IJmuiden vv. JO13-1 - WSV 1930 JO13-1Sportpark Schoonenberg
    28 nov. 10:00Haarlem-Kennemerland f.c. JO17-2 - WSV 1930 JO17-2Sportpark Haarlem Stadion
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 okt.Castricum FC JO19-2 - WSV 1930 JO19-4
    17 okt.WSV 1930 G1 - SDO G1
    17 okt.Bloemendaal JO17-4 - WSV 1930 JO17-2
    18 okt.WSV 1930 2 - RCZ 2
    18 okt.Limmen VR1 - WSV 1930 VR1
    18 okt.WSV 1930 - Rijp (de)
    24 okt.ZOB MO13-1 - WSV 1930 MO13-1
    24 okt.EVC JO14-2 - WSV 1930 JO14-3
    24 okt.Volendam (rkav) JO19-2 - WSV 1930 JO19-1
    24 okt.Fortuna Wormerveer sv JO11-4 - WSV 1930 JO11-3
  • Team indeling

    Deze wedstrijd bestaat niet (meer)

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide