• Test Text
  • WSV 1930 JO13-3 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Cate, Fred tenOverige stafTeammanager
    Hooijschuur, BartOverige stafTeammanager
    Niklas, GeronimoTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 nov. 10:00Foresters de JO13-2007-1 - WSV '30 JO13-2007-1Sportpark Het Vennewater
    1 dec. 11:00WSV '30 JO13-2007-1 - Kolping Boys JO13-2007-1Sportpark WSV'30
    8 dec. 10:45Hollandia JO13-2007-1 - WSV '30 JO13-2007-1Sportpark Juliana
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 nov.Westfriezen JO13-2007-1 - WSV '30 JO13-2007-16 - 2
  • Poulestanden WSV '30 JO13-2007-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KFC JO13-2007-13300141139
    2Fortuna Wormerv. JO13-2007-13201235186
    3Zaanlandia JO13-2007-131029813
    4WSV '30 JO13-2007-13003436-320

    Poulestanden WSV '30 JO13-2007-1 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Westfriezen JO13-2007-164022013712
    2Kolping Boys JO13-2007-143101751210
    3Hollandia JO13-2007-153111861210
    4Foresters de JO13-2007-163122719810
    5Alcmaria Victrix JO13-2007-143017529
    6Always Forward JO13-2007-16303241689
    7ST Schagen/SRC JO13-2007-172141517-27
    8WSV '30 JO13-2007-162041125-146
    9LSVV JO13-2007-15104723-163
    10Blokkers De JO13-2007-15104320-173
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Cate, Cristian tenTeamspeler
    Gragt, Mik van derTeamspeler
    Heinen, JoepTeamspeler
    Hooijschuur, RonaldTeamspelerDoelverdediger
    Koning, TijsTeamspeler
    Reussien, MatsTeamspeler
    Rijkhoff, SilTeamspeler
    Tuinman, JelleTeamspeler
    Veldhuizen, Lars vanTeamspeler
    Veldt, DonnaTeamspeler
    Vliek, JensTeamspeler
    Weggeman, LucTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide