• Test Text
  • WSV 1930 VR1 VE zaterdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Fritz, EBTechnische stafTrainer/coach
    Fritz, EBOverige stafTeammanager
    Fritz, EBTechnische stafHoofdcoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 jan. 14:30WSV 1930 VR1 - Opperdoes VR1Sportpark WSV'30
    2 feb. 12:30DEVO'58 VR1 - WSV 1930 VR1Sportpark Ookmeer
    9 feb. 14:30WSV 1930 VR1 - BOL VR1Sportpark WSV'30
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 jan.Meer De sv. VR3 - WSV 1930 VR14 - 2
  • Poulestanden WSV 1930 VR1 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TOB Rksv VR11081135122325
    2Swift VR11181233132025
    3FC Zaandam VR11072155243123
    4DEVO'58 VR11171341103122
    5Marken sv. VR11170444212321
    6Meer De sv. VR3115242920917
    7Opperdoes Vr1115061834-1615
    8BOL VR1114253228414
    9EVC VR1114253230214
    10VVA/Spartaan VR211218642-367
    11DVVA csv. VR511119551-464
    12WSV 1930 VR11101101055-451

    Poulestanden WSV 1930 VR1 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVA/Spartaan VR1330011299
    2Blauw Wit (W) Vr132019456
    3DSS VR331027613
    4WSV 1930 VR13003015-150
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakker, Amber denTeamspeler
    Commandeur - Bien, YvonneTeamspelerMiddenvelder
    Deene, Robin vanTeamspeler
    Duijn, EvelienTeamspelerVerdediger
    Fritz, PriscillaTeamspelerAanvaller
    Fritz, ShirleyTeamspelerVerdediger
    Gregory, MerelTeamspelerVerdediger
    Koning, ArankaTeamspeler
    Koopman, RenéeTeamspelerMiddenvelder
    Laan, Isabel van derTeamspeler
    Niemeijer, DaniaTeamspeler
    Steba, SabrinaTeamspelerDoelverdediger
    Valk, StephanieTeamspelerVerdediger
    Özgüner, SukranTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide