• Test Text
  • WSV 1930 VR1 VE zondag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Fritz, EBTechnische stafAss.-trainer/coach
    Jongens, DirkTechnische stafKeeperstrainer
    Kerssens, KoosOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 nov. 14:00WSV 1930 VR1 - Kolping Boys VR1Sportpark WSV'30
    25 nov. 11:30DWOW VR1 - WSV 1930 VR1Sportpark "De Wilskracht"- DWOW
    2 dec. 14:00WSV 1930 VR1 - Hillegom sv VR1Sportpark WSV'30
    9 dec. 14:00Alcmaria Victrix VR1 - WSV 1930 VR1Sportpark Egmonderhout
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 nov.WVC VR1 - WSV 1930 VR11 - 3
    11 nov.Kennemers (de) VR1 - WSV 1930 VR11 - 1
  • Poulestanden WSV 1930 VR1 (512 Vrouwen Zondag (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WSV 1930 VR17511156916
    2Kennemers (de) VR174301651115
    3Sporting '70 VR175021881015
    4Hillegom sv VR1742123111214
    5Winkel Vr174211411314
    6DWOW Vr17241109110
    7WVC VR17223713-68
    8KFC VR17214811-37
    9Vrouwen 17124813-55
    10Alcmaria Victrix VR17124925-165
    11Bunnik '73 VR171061018-83
    12Kolping Boys Vr17034917-83

    Poulestanden WSV 1930 VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WSV 1930 VR13300162149
    2ADO '20 VR132018536
    3WBSV VR13102713-63
    4Zaandijk Vr13003314-110

    Poulestanden WSV 1930 VR1 (B2410 Vrouwen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Odysseus '91 Vr211006063
    2Wartburgia asv VR211006153
    3IJFC VR111005143
    4Saestum VR111005143
    5Kennemers (de) VR111005233
    6Blokkers de Vr111004133
    7DVVA csv. Vr211004133
    8Zwaluwen Utrecht '11 VR111004223
    9Domstad Majella VR111002023
    10Wartburgia asv Vr311002023
    11JVC VR111003213
    12Overbos sv. VR111003213
    13VR111002113
    14VR 111002113
    15Limmen Vr111002113
    16WSV 1930 VR111002113
    17WV-HEDW VR111003303
    18DSS VR211002203
    19Alcmaria Victrix VR110102201
    20Always Forward VR110102201
    21Gooi 't sc VR200000000
    22Vrouwen 100000000
    23Soest SO Vr100000000
    24Almere FC VR110013300
    25Kadoelen sv. VR110012200
    26KFC VR1100123-10
    27Winkel Vr1100123-10
    28Bunnik '73 VR1100112-10
    29FC Driebergen VR1100112-10
    30Hillegom sv VR1100112-10
    31Sporting '70 VR1100112-10
    32Vrouwen 1100124-20
    33Hercules Zaterdag VR1100102-20
    34Odysseus '91 VR3100102-20
    35SDZ VR1100125-30
    36Buitenveldert sc. VR4100114-30
    37DOVO VR1100114-30
    38Faja Lobi KDS Vr1100115-40
    39Goy 't VR1100115-40
    40IJsselmeervogels VR 1100116-50
    41IJFC VR2100106-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Andriessen, GabyTeamspelerMiddenvelder
    Blaauboer, JameyTeamspeler
    Dokter, IrisTeamspeler
    Dozy, DanielleTeamspeler
    Gorter, StefanieTeamspeler
    Jongens, WieskeTeamspeler
    Jonker, JosephineTeamspelerMiddenvelder
    Joosten, DailyTeamspelerAanvaller
    Kuijl, Lois van derTeamspelerMiddenvelder
    Lieshout, KelceyTeamspeler
    Nierop, BrittTeamspeler
    Woerlee, AnicaTeamspelerVerdediger
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide