• Test Text
  • WSV 1930 VR1 VE zondag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Fritz, EBTechnische stafAss.-trainer/coach
    Veldt, AlbertOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 mei. 14:30KFC VR1 - WSV 1930 VR1Sportpark De Koog
    6 jun. 14:00WSV 1930 VR1 - ADO '20 VR1Sportpark WSV'30
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.WSV 1930 VR1 - EMM'21 VR14 - 1
    22 mei.Limmen VR1 - WSV 1930 VR14 - 1
  • Poulestanden WSV 1930 VR1 (512 Vrouwen Zondag (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ADO '20 VR118171071205152
    2Always Forward VR118104448222634
    3V.V. Bergen VR118103539291033
    4DWOW Vr11893639281130
    5KFC VR11892738241429
    6Hillegom sv VR1188554740729
    7Overbos sv. VR1198294738926
    8Medemblik FC Vr11870113862-2421
    9EMM'21 VR11832131852-3411
    10Limmen Vr11932143367-3411
    11WSV 1930 VR11824122460-3610
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Buntsma, MaaikeTeamspeler
    Dokter, IrisTeamspeler
    Duijn, SophieTeamspeler
    Kalf, SydneyTeamspeler
    Molenaar, EefjeTeamspeler
    Nieman, PhyllisTeamspeler
    Nierop, BrittTeamspeler
    Nieuwpoort, Nolita vanTeamspeler
    Olij, LanaTeamspeler
    Roodenburg, BrittTeamspeler
    Thijm, JadenTeamspeler
    Veldt, NomiTeamspeler
    Vredevoort, RosaTeamspeler
    Vredevoort, WietskeTeamspeler
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide