• Test Text
  • 1 van pagina 7

  • Programma
    DatumTijdWedstrijd
    25 sep.08:30WSV Allstars 1 - Hercules Dragons
    25 sep.08:30WSV Allstars 4 - Kadoelen Welpen 1
    25 sep.08:45RCZ JO11-2 - WSV 1930 JO11-2
    25 sep.10:30WSV 1930 JO13-2 - Zaandijk JO13-2
    25 sep.12:00IJmuiden vv. MO17-1 - WSV 1930 MO17-1
    25 sep.13:30DEM (RKVV) JO12-1 - WSV 1930 JO12-2
    26 sep.09:30KFC 3 - WSV 1930 6
    26 sep.10:00WSV 1930 45+1 - LSVV 45+1
    26 sep.10:00WSV 1930 3 - Spaarnwoude sv. 4
    26 sep.11:00Vitesse 22 10 - WSV 1930 7
    26 sep.11:00ADO '20 5 - WSV 1930 8
    26 sep.11:00Meervogels 31 3 - WSV 1930 5
    26 sep.11:30WSV 1930 2 - Zeevogels 2
    26 sep.14:00WSV 1930 1 - Sporting Krommenie 1
    26 sep.14:00WSV 1930 VR1 - Overbos sv. VR1
    30 sep.20:15WSV 1930 VR2 - Oosthuizen VR1
    2 okt.08:30WSV 1930 JO9-1 - FC Uitgeest JO9-3
    2 okt.08:30WSV 1930 JO8-2 - ADO '20 JO8-3
    2 okt.08:30WSV 1930 JO10-2 - ODIN 59 JO10-7
    2 okt.08:30WSV 1930 JO10-1 - Rijp (de) JO10-1
    2 okt.08:30WSV 1930 JO11-1 - DEM (RKVV) JO11-2
    2 okt.08:30DEM (RKVV) JO14-3 - WSV 1930 JO14-2
    2 okt.08:50WSV 1930 JO11-2 - DZS JO11-1
    2 okt.09:00Vitesse 22 JO12-2 - WSV 1930 JO12-2
    2 okt.09:00Purmerend MO13-3 - WSV 1930 MO13-1
    2 okt.09:30Hercules Zaandam sc JO9-4 - WSV 1930 JO9-2
    2 okt.10:15Meervogels 31 JO13-2 - WSV 1930 JO13-2
    2 okt.10:30WSV 1930 JO12-1 - SVA JO12-1
    2 okt.10:30WSV 1930 MO17-1 - Haarlem-Kennemerland f.c. MO17-1
    2 okt.10:30Overbos sv. G1 - WSV 1930 G1
    2 okt.11:30KFC JO15-3 - WSV 1930 JO15-1
    2 okt.12:00WSV 1930 JO16-1 - Atletico Club Amsterdam JO16-1
    2 okt.12:00WSV 1930 JO15-2 - Purmerend JO15-1
    2 okt.12:05WSV 1930 MO15-1 - RCZ MO15-2
    2 okt.14:00WSV 1930 MO19-2 - Duinrand S MO19-1
    2 okt.14:00WSV 1930 JO18-1 - Onze Gezellen JO18-1
    2 okt.14:00DEM (RKVV) MO11-2 - WSV 1930 MO11-1
    2 okt.14:15Fortuna Wormerveer sv 3 - WSV 1930 3
    2 okt.14:30WSV 1930 MO19-1 - Winkel MO19-1
    2 okt.14:30TOB Rksv 1 - WSV 1930 1
    2 okt.14:30Kadoelen sv. JO13-1 - WSV 1930 JO13-1
    2 okt.16:15WSV 1930 2 - Terrasvogels 3
    3 okt.10:00WSV 1930 8 - BSM sv 3
    3 okt.11:00Hoofddorp s.v. 45+1 - WSV 1930 45+1
    3 okt.11:00Vitesse 22 5 - WSV 1930 3
    3 okt.11:00Assendelft VR1 - WSV 1930 VR2
    3 okt.11:30Ilpendam 2 - WSV 1930 2
    3 okt.11:30DWOW VR1 - WSV 1930 VR1
    3 okt.12:00WSV 1930 5 - HSV 6
    3 okt.14:00WSV 1930 6 - Purmerend 4
    3 okt.14:00WSV 1930 7 - Knollendam 3
    3 okt.14:00Hollandia T 1 - WSV 1930 1
    3 okt.14:00SV Rood-Wit Zaanstad 4 - WSV 1930 4
    6 okt.19:30Purmerland JO16-1 - WSV 1930 JO16-1
    9 okt.08:30WSV 1930 JO9-2 - Jisp JO9-1JM
    9 okt.08:30WSV 1930 JO8-1 - KFC JO8-2
    9 okt.08:30WSV 1930 JO10-1 - ADO '20 JO10-2
    9 okt.08:30WSV 1930 MO11-1 - IJmuiden vv. MO11-2
    9 okt.08:30WSV 1930 JO11-1 - Stormvogels ijvv JO11-1
    9 okt.09:00OSV JO8-2 - WSV 1930 JO8-2
    9 okt.10:00WSV 1930 MO13-1 - KFC MO13-1
    9 okt.10:00WSV 1930 JO13-1 - OSV JO13-1
    9 okt.10:00KFC JO11-3 - WSV 1930 JO11-2
    9 okt.10:00Jisp JO10-1 - WSV 1930 JO10-2
    9 okt.10:00Monnickendam JO15-3 - WSV 1930 JO15-2
    9 okt.10:30WSV 1930 JO12-2 - Sporting Krommenie JO12-2
    9 okt.11:15Assendelft JO9-1 - WSV 1930 JO9-1
    9 okt.11:30WSV 1930 JO14-2 - Jong Hercules JO14-1
    9 okt.11:30Blauw Wit (W) 2 - WSV 1930 2
    9 okt.11:30KFC JO16-1 - WSV 1930 JO16-1
    9 okt.11:45Fortuna Wormerveer sv JO12-1 - WSV 1930 JO12-1
    9 okt.12:00Vitesse 22 JO14-2 - WSV 1930 JO14-1
    9 okt.12:00Sporting Krommenie MO15-1 - WSV 1930 MO15-1
    9 okt.12:30WSV 1930 G1 - Koninklijke HFC G1
    9 okt.12:45GSV JO13-1 - WSV 1930 JO13-2
    9 okt.13:30Sporting Krommenie MO17-1 - WSV 1930 MO17-1
    9 okt.14:00WSV 1930 JO15-1 - Assendelft JO15-1
    9 okt.14:00De Wherevogels 7 - WSV 1930 3
    9 okt.14:30WSV 1930 MO19-1 - Velsen Rkvv MO19-1
    9 okt.14:30Fortuna Wormerveer sv 1 - WSV 1930 1
    9 okt.14:45ZCFC JO18-1 - WSV 1930 JO18-1
    10 okt.10:00WSV 1930 45+1 - VVU Ardahanspor 45+1
    10 okt.11:00Limmen 7 - WSV 1930 7
    10 okt.11:00Purmersteijn 3 - WSV 1930 6
    10 okt.11:30WSV 1930 2 - Kennemers (de) 2
    10 okt.11:30RKEDO VR2 - WSV 1930 VR2
    10 okt.12:00WSV 1930 3 - Velsen Rkvv 6
    10 okt.12:00WSV 1930 4 - Meteoor De sv. 4
    10 okt.13:00FC Uitgeest 4 - WSV 1930 5
    10 okt.14:00WSV 1930 1 - Limmen 1
    10 okt.14:00WSV 1930 VR1 - Medemblik FC VR1
    10 okt.14:00Knollendam 4 - WSV 1930 8
    14 okt.20:15WSV 1930 4 - IVV 3
    14 okt.20:15HSV 1 - WSV 1930 1
    16 okt.08:30DEM (RKVV) MO13-2 - WSV 1930 MO13-1
    16 okt.09:00Sporting Krommenie JO13-1 - WSV 1930 JO13-1
    16 okt.10:30WSV 1930 MO17-1 - FC Uitgeest MO17-1
    16 okt.10:30WSV 1930 JO13-2 - Saenden JO13-1
    16 okt.11:15SVA JO14-1 - WSV 1930 JO14-2
    16 okt.12:00WSV 1930 JO14-1 - Fortuna Wormerveer sv JO14-2

    Compleet programma

  • Wedstrijdverslagen

    1 van pagina 3

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide